Гороскоп на 20 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 20 серпня 2020 року, по картах Таро пророкує багато змін і експериментів зі свідомістю для всіх знаків зодіаку.

Декому Гороскоп обіцяє багато любові і комфорту, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і жорстокість.

ОВЕН – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, невичерпне джерело всякого життя. Зараз той період, коли вам пора повністю зануритися в навчання, пізнання нового – то, що вам потрібно. Ви готові черпати інформацію з будь-яких джерел і вона прекрасно засвоюється. Все що вам треба – трохи сповільнити темп, не бігти, оскільки в шаленому ритмі можете не помітити, як потрібне проскочить повз.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка жезлів
Трійка Жезлів об’єднує в собі два начала – по-перше, це людина проделавший довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершини, і, по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Ви досягли вершини саморозвитку. Це не означає що пора зупиниться назавжди, але перепочити – треба. Зручно вмостившись у спокійному місці з чашкою кави, чаю або вина і просто відпочиньте. Обміркуйте час що минув, і шлях, вже пройдений, пофантазуйте про майбутнє.
БЛИЗНЮКИ – Вежа
Вежа в Таро говорить про те, що ми досить довго вважали своє становище стабільним і безпечним, і раптом усе розвалилося. Якщо вам здавалося, що теперішні ваші відносини незмінні – придивіться до них ближче. Це може стосуватися як дружби, любові, так і звичайних знайомих або колег. Зрозумійте, деякі зі своїх спілкувань ви вже переросли – Чи не потягнути за них за звичкою – на зміну прийде нове, краще.

РАК – Десятка Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка жезлів – карта похмурого настрою, що показує, що ми очікували дуже багато чого, а тепер всі наші райдужні перспективи розвіялися, як дим. Припиніть очікувати від відносин більшого і постійно щось шукати. Очманіле гоніння за коханням не приносить міцних і довгих відносин. Якщо ви в цей період самі – заспокойтеся, ваше до вас прийде, якщо відносини є – відпочиньте трохи, дайте партнеру і собі час.
ЛЕВ – Король мечів
Ця карта – сила гострого, швидкого, тонкого розуму, що виражається тут як у своїй творчій, багатосторонній і часто непередбачуваною формі, так і у формі хитрості й іронічною зухвалості. Ви зараз – всебічний розум, який заради свого розвитку готовий трощити будь-які перешкоди на своєму шляху. Цинізм і критиканство занадто часто стають вашими найближчими супутниками. Ви для себе – понад усе, і роздушіть кожного, що став на шляху. Поумерьте з цим, не те все що у вас залишиться – власна гордість.
ДІВА – Лицар денаріями
Лицар денаріями уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю, в якому створюються речі потрібні і корисні. Якщо щось не склалося – потерпіть трохи, прикладіть зусиль і головне – не кидайте розпочату, навіть якщо ви тільки-тільки приступили. Якщо є зачіпки – використовуйте їх, і вони приведуть вас до мети. Такий підхід варто проявити і в особистих відносинах.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка мечів
Цей образ безсонних ночей відповідає стану глибокої стурбованості й пригніченості. Ви зробили щось про що шкодуєте, а ваша совість не чиста, ви постійно відчуваєте тривожність і погано спите. Вас щось гнітить. Невдача і крайнє відчай – ваші супутники в теперішньому часі. Спробуйте знайти причину занепокоєнь і пошукайте в собі внутрішнє сили.
СКОРПІОН – Дев’ятка денаріями
Гороскоп по картах Таро обіцяє Скорпіонам прибуток, оскільки Дев’ятка денаріями – карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Вам просто щастить, як ніби ви потрапили на золоту жилу – з усіх боків пропонують вигідні угоди, підробітку, а також – авантюри. Якщо сумніваєтеся над якимось пропозицією, яке має відношення до грошей – беріть все і відразу і не замислюйтесь. Це – ваш день.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Кубків
Ця карта вказує на найбільший шанс у житті, який відкривається для вас прямо зараз. Який він – залежить від ваших очікувань. Вас буде супроводжувати любов – до своєї справи, до оточуючих вас обставинам, природі, і до людей. Шлюб і будь-які відносини зараз – щасливі і корисні як для вас, так і для партнерів. Єдине – для реалізації шансу долі потрібно буде докласти зусиль.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Кубків
Карта означає період, коли ми відчуваємо справжню радість, купаємося в ній. Нестримні веселощі – девіз вашого дня, проходить легко і безтурботно. Навіть робота приносить задоволення, начальник не навантажує, а поточні завдання ви виконуєте за лічені хвилини. Добре є, багато пити і розважатися наповну в маленькій або галасливій компанії обіцяє вечір.

ВОДОЛІЙ – Верховна жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює наші неусвідомлювані сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть. Інтуїція підкаже якою дорогою піти, щоб отримати від долі те, що вам призначено. Вам відкриється давня істина добра і зла, яка допоможе вести оточуючих по правильній дорозі.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розставання, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це, швидше за все кінець у відносинах з близькими. Так, буде боляче, так, неприємно і образливо, але колишнє – вже дійшло до крайньої точки. Продовжувати не було сенсу. Всі шаблони поведінки і маски тепер доведеться відкинути, і дати шанс на розвиток нового “Я”.