Гороскоп на 20 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 20 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає багато змін та експериментів зі свідомістю для всіх знаків Зодіаку.

Декому Гороскоп обіцяє багато любові і комфорту, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і жорстокість.

ОВЕН – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, невичерпне джерело будь-якого життя. Зараз той період, коли вам час повністю поринути у навчання, пізнання нового – те, що вам потрібно. Ви готові черпати інформацію з будь-яких джерел, і вона чудово засвоюється. Все, що вам треба – трохи сповільнити темп, не бігти, оскільки в шаленому ритмі можете не помітити, як потрібне проскочить повз.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка жезлів
Трійка Жезлов об’єднує у собі два початку – по-перше, це людина, яка пройшла довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершини, і, по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Ви досягли вершини саморозвитку. Це не означає, що час зупиниться назавжди, але перепочити – треба. Зручно вмоститеся в спокійному місці з чашкою кави, чаю або вина і просто відпочиньте. Обміркуйте час, що минув, і шлях, уже пройдений, пофантазуйте про майбутнє.
БЛИЗНЮКИ – Вежа
Башта в Таро говорить про те, що ми досить довго вважали своє становище стабільним і безпечним, і раптом все звалилося. Якщо вам здавалося, що ваші стосунки незмінні – придивіться до них ближче. Це може стосуватися як дружби, кохання, так і звичайних знайомих чи колег. Зрозумійте, деякі зі своїх спілкувань ви вже переросли – не тримайтеся за них за звичкою – на зміну прийде нове, найкраще.

РАК – Десятка Жезлов
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка жезлів – карта похмурого настрою, що показує, що ми чекали надто багато, а тепер усі наші райдужні перспективи розвіялися, як дим. Припиніть очікувати від стосунків більшого та постійно щось шукати. Шалене гоніння за любов’ю не приносить міцних та довгих стосунків. Якщо ви в цей період самі – заспокойтеся, ваше до вас прийде, якщо стосунки є – передихніть трохи, дайте партнеру та собі час.
ЛЕВ – Король мечів
Ця карта – сила гострого, швидкого, тонкого розуму, що виражається тут як у своїй творчій, багатосторонній та часто непередбачуваній формі, так і у формі хитрості та іронічної зухвалості. Ви зараз – всебічний розум, який заради свого розвитку готовий руйнувати будь-які перепони на своєму шляху. Цинізм і критиканство занадто часто стають вашими найближчими супутниками. Ви для себе – понад усе, і роздавіть кожного, хто встав на шляху. Зменште з цим, не те все що у вас залишиться – власна гордість.
ДІВА – Лицар Денаріїв
Лицар Денаріїв уособлює стан духу, що характеризується старанністю, терпінням і наполегливістю, у якому створюються речі потрібні та корисні. Якщо щось не вдалося – потерпіть трохи, докладіть зусиль і головне – не кидайте почате, навіть якщо ви тільки-но приступили. Якщо є зачіпки – використовуйте їх і вони приведуть вас до мети. Такий підхід варто виявити й у особистих стосунках.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка мечів
Цей образ безсонних ночей відповідає стану глибокої стурбованості та пригніченості. Ви зробили щось про що шкодуєте, а ваше сумління не чисте, ви постійно відчуваєте тривожність і погано спите. Вас щось гнітить. Невдача і крайній відчай – ваші супутники зараз. Спробуйте знайти причину занепокоєння і пошукайте в собі внутрішню силу.
СКОРПІОН – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро обіцяє Скорпіонам прибуток, оскільки Дев’ятка Денаріїв – карта фінансового успіху, великого та часто несподіваного виграшу. Вам просто щастить, начебто ви потрапили на золоту жилу – з усіх боків пропонують вигідні угоди, підробітки, а також авантюри. Якщо сумніваєтеся над якоюсь пропозицією, яка має відношення до грошей – беріть усе й одразу і не замислюйтесь. Це ваш день.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Кубків
Ця карта вказує на найбільший шанс у житті, який відкривається вам прямо зараз. Який він залежить від ваших очікувань. Вас супроводжуватиме любов – до своєї справи, до навколишніх обставин, природи, і до людей. Шлюб та будь-які стосунки зараз – щасливі та корисні як для вас, так і для партнерів. Єдине – для реалізації шансу долі потрібно буде докласти зусиль.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Кубків
Карта означає період, коли ми відчуваємо справжню радість, купаємось у ній. Нестримні веселощі – девіз вашого дня, проходить легко і безтурботно. Навіть робота приносить задоволення, начальник не навантажує, а поточні завдання ви виконуєте за лічені хвилини. Добре їсти, багато пити і розважатися наповню у маленькій чи галасливій компанії обіцяє вечір.

ВОДОЛІЙ – Верховна жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює наші несвідомі сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу. Сьогодні варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть. Інтуїція підкаже якийсь дорогий піти, щоб отримати від долі те, що вам призначено. Вам відкриється давня істина добра і зла, яка допоможе вести оточуючих правильною дорогою.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розлучення, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це, швидше за все, кінець у відносинах з близькими. Так, буде боляче, так, неприємно та прикро, але колишнє – вже дійшло до крайньої точки. Продовжувати не було сенсу. Всі шаблони поведінки та маски тепер доведеться відкинути, і дати шанс на розвиток нового “Я”.