Гороскоп на 20 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 20 січня, 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлов
Туз Жезлов, що випав вам у розкладі на четвер, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте навіть найшаленіші ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогоднішній день передбачає Овнам стабільний і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашим діловим життям.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з погляду громадської діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил та сприятливий результат будь-якій справі. Пам’ятайте, саме в цей день доля дає вам благословення на здійснення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відверто говорити про свої наміри.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Меч символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в новому і несподіваному вигляді. Сьогодні на вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення та діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на меті повністю.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на четвер за картами Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть у роздумах над своїм минулим і над майбутнім. Можливо, існує щось таке, що тягне вас донизу і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки опиняться перед нелегким вибором, який може прямо вплинути на подальше життя та ставлення оточуючих. Будьте уважні.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Сьогодні ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочити від щоденних перегонів за успіхом. Для Львова настає період так званого “збирання врожаю”, тобто настав час пожинати плоди своїх зусиль. Якщо ви вперто працювали над чимось, у четвер це набуде визнання з боку найближчого оточення.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра для Дев попереджає їх про нестабільність і хиткість становища у суспільстві.
Оскільки Денарії – масть, що прямо вказує на стосунки з людьми (насамперед на роботі), а також на матеріальне становище, Двійка Денаріїв символізує погіршення справ саме в цих галузях.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Представникам цього знака Зодіаку варто серйозно замислитися про проблеми, що назрівають. Карта попереджає про те, що вам все-таки доведеться платити за помилки, які були допущені раніше. Зверніть увагу також на емоційні переживання людини, яка вам дорога.
СКОРПІОН – Трійка Жезлов
Скорпіони останнім часом дуже вимогливі до себе, оскільки всіма силами хочуть досягти поставленої мети. Успіх вже здався на горизонті – залишилося докласти трохи зусиль, і ви отримаєте те, що так давно мріяли. У роботі ви напевне досягли перших істотних результатів, і Таро пророкують, що всі зусилля будуть помічені тими, на чию увагу ви так розраховуєте. Вище ніс та більше впевненості – ваші нагороди вже не за горами.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта світ означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Ви давно готувалися до чогось дуже важливого і гороскоп на сьогодні пророкує вам втілення в життя всіх планів. Але варто все ж таки бути гранично акуратними, адже один невірний рух здатний геть-чисто змінити хід подій і відібрати у Стрільців бажане. Світ також символізує нові знайомства, далекі (закордонні) подорожі та поповнення багажу знань цінною інформацією. Спробуйте розпізнати всі знаки згори та не поспішайте події.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на четвер для Козерогів вона набуває нового забарвлення. Так, гороскоп завтра говорить про те, що ви переглянули свої життєві пріоритети, проте цього від вас вимагали обставини. Нині головними у житті Козерогов є зовсім на духовні цілі, а виключно матеріальні.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Карта говорить про міру відповідальності за свої вчинки. Як ви робите з людьми, так і вони будуть чинити з вами. За всі свої помилки доведеться розплачуватись власними мріями, пам’ятайте про це. Ви отримаєте те, що заслужили, адже доля дуже справедлива жінка. Насіння сьогодення було посаджено в минулому, і змінити це можна тільки наполегливою працею та шляхом переоцінки своєї поведінки.
РИБИ – Блазень
Блазень – дуже спірна карта, яка може позначати як духовне полегшення, і погіршення становища у суспільстві. Гороскоп на сьогодні каже, що вам варто навчитися сприймати події максимально тверезо та реалістично, інакше є ризик, що ви поринете у світ власних ілюзій і забудете про те, що найважливіше насправді знаходиться поруч.