Гороскоп на 20 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 20 січня, 2023 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлів
Туз Жезлов, що випав вам у розкладі на п’ятницю, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте навіть найшаленіші ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогоднішній день передбачає Овнам стабільний і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашим діловим життям.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з погляду громадської діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил та сприятливий результат будь-якій справі. Пам’ятайте, саме цього дня доля дає вам благословення на здійснення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відверто говорити про свої наміри.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Меч символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в новому і несподіваному вигляді. Сьогодні на вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення та діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на меті повністю.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на п’ятницю за картами Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть у роздумах над своїм минулим і над майбутнім. Можливо, є щось таке, що тягне вас вниз і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки опиняться перед нелегким вибором, який може прямо вплинути на подальше життя та ставлення оточуючих. Будьте обережні.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Сьогодні ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочити від щоденних перегонів за успіхом. Для Львова настає період так званого “збирання врожаю”, тобто настав час пожинати плоди своїх зусиль. Якщо ви наполегливо працювали над чимось, у п’ятницю це набуде визнання з боку найближчого оточення.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра для Дів попереджає їх про нестабільність та хиткість становища у суспільстві. Оскільки Денарії – масть, що прямо вказує на стосунки з людьми (насамперед на роботі), а також на матеріальне становище, Двійка Денаріїв символізує погіршення справ саме в цих сферах.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Представникам цього знака Зодіаку варто серйозно задуматися про проблеми, що назрівають. Карта попереджає про те, що вам таки доведеться розплачуватися за помилки, які були допущені раніше. Зверніть увагу також на емоційні переживання людини, яка вам дорога.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіони останнім часом дуже вимогливі до себе, оскільки всіма силами хочуть досягти поставленої мети. Успіх вже здався на горизонті – залишилося докласти небагато зусиль, і ви отримаєте те, що так давно мріяли. У роботі ви напевно досягли перших суттєвих результатів, і Таро пророкують, що всі зусилля будуть помічені тими, на чию увагу ви так розраховуєте.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта Світ означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Ви давно готувалися до чогось дуже важливого і гороскоп на сьогодні пророкує вам втілення в життя всіх планів. Але варто все ж таки бути гранично акуратними, адже один невірний рух здатний геть-чисто змінити хід подій і відібрати у Стрільців бажане. Світ також символізує нові знайомства, далекі (закордонні) подорожі та поповнення багажу знань цінною інформацією.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на п’ятницю для Козерогів вона набуває нового забарвлення. Так, гороскоп завтра говорить про те, що ви переглянули свої життєві пріоритети, проте цього від вас вимагали обставини. Зараз головними у житті Козерогів є зовсім на духовні цілі, а виключно матеріальні.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Карта говорить про міру відповідальності за свої вчинки. Як ви робите з людьми, так і вони будуть чинити з вами. За всі свої помилки доведеться розплачуватись власними мріями, пам’ятайте про це. Ви отримаєте те, що заслужили, адже доля дуже справедлива жінка. Насіння сьогодення було посаджено в минулому, і змінити це можна тільки наполегливою працею і шляхом переоцінки своєї поведінки.
РИБИ – Блазень
Блазень – дуже спірна карта, яка може означати як духовне полегшення, і погіршення становища у суспільстві. Гороскоп на сьогодні каже, що вам варто навчитися сприймати події максимально тверезо та реалістично, інакше є ризик, що ви поринете у світ власних ілюзій і забудете про те, що найважливіше насправді знаходиться поруч.