Гороскоп на 20 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 20 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Риби і Овни. А ось Скорпіонам в цей день потрібно приділити увагу своїм близьким.

Овен – Вісімка мечів
Овни 20 травня можуть зіткнутися з конфліктами і суперечками з близькими людьми. Краще тримайте свої емоції під контролем, інакше нічого, крім образ і роздратування, це вам не принесе.
Телець – Шістка денарієв
Тельцям потрібно дотримуватися у всьому міру: особливо це стосується їжі. Чи не налягайте на гостре й солоне. День підходить для створення нового бізнесу або початку важливого проекту.
Близнюки – Дама кубків
День може початися з конфліктів на роботі. 20 травня краще відкласти важлива розмова з начальством, якщо такий був запланований. А от у стосунках з протилежною статтю вам, навпаки, буде супроводжувати успіх.

Рак – Шістка жезлів
20 травня ви можете зустріти свою стару любов. Не виключено відновлення втрачених зв’язків. Також будьте уважні під час занять спортом: тренування може закінчитися травмою.
Лев – Суд
На 20 травня можна сміливо планувати зустріч з представниками державних інстанцій, а також важливі переговори. Приділіть увагу своїм близьким. Увечері вас чекає приємний сюрприз.
Діва – Сонце
Діви 20 травня можуть отримати несподіваний прибуток. Також день підходить для того, щоб попросити підвищення на роботі – начальство вам не відмовить. У відносинах з протилежною статтю можуть виникнути конфлікти.
Ваги – Вежа
Терезам 20 травня можна сміливо проявляти ініціативу. Крім того, всі ваші ідеї та пропозиції будуть позитивно сприйняті на роботі. Однак приділіть увагу своєму здоров’ю: можуть виникнути проблеми через перенапруження.
Скорпіон – Колесо Фортуни
Скорпіонам слід тримати свої емоції під контролем, особливо в розмові з близькими людьми. Також намагайтеся уникати категоричних суджень і не робіть занадто швидко висновки.

Стрілець – Палац пентаклей
20 травня біля Стрільців з’явиться можливість налагодити стосунки зі своїм партнером, а також зробити їх більш гармонійними. Витратите багато сил на домашні клопоти. Не бійтеся просити допомоги у своїх близьких.
Козеріг – Король мечів
Весь день Козероги будуть неспокійні через любовних переживань і інтриг. Крім того, вся ваша увага поглинуть робота і проблеми в сім’ї. Карти не рекомендують призначати 20 травня ділові переговори.

Водолій – Верховна жриця
Водоліям карти не радять 20 травня занадто емоційно реагувати на події дня, а також приймати все близько до серця. Можливо, доведеться робити чужу роботу, через що ви можете відчути роздратування.
Риби – Маг
Риб 20 травня чекає приємне знайомство, яке може зіграти важливу роль у вашій долі. Є ризик того, що ваші дії будуть неправильно зрозуміли, що стане причиною конфлікту. Не піддавайтеся на свої швидкоплинні бажання, добре все обмірковуйте.