Гороскоп на 20 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 20 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Риби та Овни. А ось Скорпіонам у цей день треба приділити увагу своїм близьким.

Овен – Вісімка мечів
Овни 20 травня можуть зіткнутися з конфліктами та суперечками з близькими людьми. Краще тримайте свої емоції під контролем, інакше нічого, крім образ та роздратування, це вам не принесе.
Телець – Шістка денаріїв
Тільцям потрібно знати у всьому міру: особливо це стосується їжі. Не налягайте на гостре та солоне. День підходить для створення нового бізнесу або започаткування важливого проекту.
Близнюки – Дама кубків
День може розпочатися із конфліктів на роботі. 20 травня краще відкласти важливу розмову з начальством, якщо така була запланована. А ось у відносинах із протилежною статтю вам, навпаки, буде супроводжувати успіх.

Рак – Шістка жезлів
20 травня ви можете зустріти своє старе кохання. Ймовірно відновлення втрачених зв’язків. Також будьте уважні під час занять спортом: тренування може закінчитися травмою.
Лев – Суд
На 20 травня можна сміливо планувати зустріч із представниками державних інстанцій, а також важливі переговори. Зверніть увагу своїм близьким. Увечері на вас чекає приємний сюрприз.
Діва – Сонце
Діви 20 травня можуть отримати несподіваний прибуток. Також день підходить для того, щоби попросити підвищення на роботі – начальство вам не відмовить. У відносинах із протилежною статтю можуть виникнути конфлікти.
Терези – Вежа
Терезам 20 травня можна сміливо виявляти ініціативу. Крім того, всі ваші ідеї та пропозиції будуть позитивно сприйняті на роботі. Однак приділіть увагу своєму здоров’ю: можуть виникнути проблеми через перенапруження.
Скорпіон – Колесо Фортуни
Скорпіонам слід тримати свої емоції під контролем, особливо у розмові із близькими людьми. Також намагайтеся уникати категоричних суджень і не робіть надто швидко висновків.

Стрілець – Палац пентаклей
20 травня у Стрільців з’явиться можливість налагодити стосунки зі своїм партнером, а також зробити їх гармонійнішими. Витратите багато сил на домашній клопіт. Не бійтеся просити допомоги у своїх близьких.
Козеріг – Король мечів
Весь день Козероги будуть неспокійні через любовні переживання та інтриги. Крім того, всю вашу увагу поглинуть робота та проблеми в сім’ї. Карти не радять призначати 20 травня ділові переговори.

Водолій – Верховна жриця
Водоліям карти не радять 20 травня надто емоційно реагувати на події дня, а також приймати все близько до серця. Можливо, доведеться робити чужу роботу, через що ви можете відчути роздратування.
Риби – Маг
Риб 20 травня чекає на приємне знайомство, яке може зіграти важливу роль у вашій долі. Є ризик того, що ваші дії будуть неправильно зрозумілі, що спричинить конфлікт. Не піддавайтеся на свої швидкоплинні бажання, добре все обмірковуйте.