Гороскоп на 20 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 20 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що Діви можуть в повній мірі насолодитися результатом своєї праці, а у Скорпіонів настав відмінний день для любові.

 

Овен – карта дня Таро “Трійка кубків”
У цей день ви відчуєте емоційний підйом і позитивні почуття від здійснення задуманих ідей і планів. Обов’язково поділіться своєю радістю з близькими.
Телец- карта дня Таро “Лицар кубків”
День досить складний і суперечливий для любовних відносин. Ваші почуття чекає перевірка на міцність через ревнощі, спровокованої вашим коханою людиною.
Близнюки – карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
Вас чекає відмінний день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їх спектр великий: від хороших новин до приємного подарунку. І ви будете почувати себе щасливою людиною.

Рак – карта дня Таро “Вежа”
Цей день вважається вкрай несприятливим, коли задумані плани руйнуються, а справи і люди, в яких ви були впевнені, підводять. При цьому все відбувається з незалежних від вас причин.
Лев- карта дня Таро “Паж мечів”
Цей день не дозволить вам розслаблятися і змусить відбиватися від нападок з боку оточуючих. Але це позитивно відіб’ється на вашому настрої, додаючи енергії і азарту.
Діва- карта дня Таро “Четвірка жезлів”
Нарешті настав період, коли ви в повній мірі можете насолодитися результатом своєї праці. Ваші зусилля не були марними, ви будете задоволені собою, але розслаблятися поки рано.
Терези – карта дня Таро “Королева жезлів”
Будьте готові до непередбачених труднощів у справах, спровокованим найвпливовішою жінкою. Через це якісь плани доведеться перенести на інший день.
Скорпіон- карта дня Таро “Закохані”
Це відмінний день для любові. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватися у своїх почуттях.

Стрілець – карта дня Таро “Імператор”
В цей день в повній мірі відчуєте себе господарем становища. Ситуація буде розвиватися під вашим контролем і в будь-якій боротьбі ви здатні вийти беззаперечним переможцем.
Козерог- карта дня Таро “П’ятірка жезлів”
Головною мотивацією дня в робочих питаннях буде дух змагання і суперництва. Вам належить весь час доводити оточуючим свою перевагу і компетентність.
Водолей- карта дня Таро “Колесо Фортуни”
Вдалий день, який може піднести приємні сюрпризи і подарунки долі, особливо в тому місці, де ви найменше цього очікуєте. Будьте вдячні долі за такий поворот.
Риби-карта дня Таро “Трійка жезлів”
У вашому житті намічається початок нового плідного етапу. Якщо ви щось задумали, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається даром, блага потрібно заслужити.