Гороскоп на 20 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 20 жовтня 2022 за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Дев’ятка Мечів
Другий день поспіль вам випадає та сама карта! Це означає, що те, з чим вона пов’язана, буде актуальним для вас і сьогодні. Повторимо сказане вчора. Цей день може бути пов’язаний із страхами, поганими передчуттями, побоюваннями. Ви можете втратити віру в себе і завтра. Може виникнути відчуття, що ви безпорадні та самотні, а ваші вороги – могутні та численні. Але насправді – це лише нічний жах, не більше. Таро запевняють: у вас немає причин для такого настрою. Візьміть себе в руки і радійте життю.
Телець – Вежа
Вам випала не найкраща карта, але те, що станеться цього дня, буде дуже корисним для вас у майбутньому. На ній зображено руйнування будинку. Схоже, сьогодні ви можете зіткнутися з надто швидкими та надто радикальними змінами, до яких ви будете не готові. Події розвиватимуться дуже швидко. Не виключено, що доведеться пожертвувати чимось, що важливо та дорого для вас. Але згодом ви зрозумієте, що все це було на краще. Розчищене місце для чогось нового та кращого у вашому житті.
Близнюки – Четвірка Мечів
Це мапа паузи серед битви. В даний час ви задіяні в якомусь процесі, який вимагає від вас активності, зібраності, концентрації, сміливих дій. Але сьогодні вам надано спокій серед суєти. Можливо, він потрібний для відновлення сил – фізичних та душевних. Помедитуйте, якщо ця практика близька до вас. Це допоможе відпочити і розуму, і тілу.

Рак – Блазень
Сьогодні ви можете розпочати рух до нової мети. На карті зображено людину, яка вирушає в дорогу. На плечі він несе торбинку з тягарем колишніх проблем – її рекомендується викинути. Просто перед ним розпалася прірва, але він не бачить її – це вказівка ​​на те, що не слід нехтувати запобіжними заходами. Таро обіцяють: ви досягнете своєї мети, але будьте готові до того, що шлях до неї буде неблизьким і важким.
Лев – Повішений
Сьогодні вас можуть “підвісити” – у переносному значенні слова. Ваші дії та слова ніяк не впливатимуть на ситуацію. Вам доведеться змиритися з роллю стороннього спостерігача. Повисіть трохи і подумайте, чому ви опинилися в такій ситуації, якої помилки припустилися. Або просто скористайтеся нагодою поглянути на світ із нової точки зору.
Діва – Маг
Вам випала чудова картка! На ній зображено людину, яка наказує стихіями. Йому підвладне все, і немає нічого, що він не міг би зробити. Можливо, сьогодні ви і не будете всемогутнім, але нові можливості та здібності у вас точно з’являться. Виявиться якийсь дар – фізичний чи метафізичний – завдяки якому ви зможете зробити набагато більше, ніж зазвичай. Скористайтеся цим і сміливо втілюйте мрії у реальність.
Ваги – Двійка Кубків
Це чудова карта взаємного кохання, взаємного почуття та взаємної симпатії. Відносини з оточуючими сьогодні будуть по-справжньому сердечними та душевними. Ви можете зустріти кохання всього свого життя або насолодитися часом, проведеним разом зі своєю другою половинкою. Карта символізує обмін (кубки в руках дівчини та юнака). Це може бути обмін думками, ідеями, емоціями або обмін в інтимному значенні слова. До речі, сьогодні можливе зачаття дитини. Його душу символізує зображення вгорі карти.
Скорпіон – Четвірка Денаріїв
На карті зображено людину, яка не хоче розлучатися зі своїми заощадженнями – вона міцно тримає їх у руках. День може бути пов’язаний із прагненням зберегти нажите або зі спробами його примножити. Цього дня ви боятиметеся змін, хоча Скорпіонам це й не властиво. Це загрожує застоєм та регресом. Рекомендація Таро така: не треба “прикипати” душею до будь-кого або до чогось. Якщо справи підуть не так, як треба, то лише з цієї причини.

Стрілець – Закохані
Карта говорить про непростий вибір, з яким ви можете зіткнутися сьогодні. Причому йдеться не про побутові речі, а про питання глобальних і навіть екзистенційних. Щонайменше – про вибір між двома людьми, як максимум – про вибір шляху для подальшої особистісної еволюції. На карті зображені Адам та Єва у райському саду, над ними височить постать архангела Рафаїла. Цим двом належить вибрати вічне щастя чи гріхопадіння, рай чи пекло. Зробіть правильний вибір і ви.
Козеріг – Колісниця
Вам дісталася чудова мапа. З одного боку, вона символізує активну дію, а з іншого – шану, повагу та лідерство. На ній зображено людину, яка спрямовує колісницю. У ній він щастить щось дуже цінне, що довірили лише йому. Сьогодні може різко підвищитися ваш соціальний статус, вас цінуватимуть більше, ніж звичайно. Водолій – Двійка Денаріїв
Сьогодні Всесвіт перевірятиме вас на гнучкість. Втім, вам не звикати. Доведеться перемикатися з одного завдання на інше, “жонглювати” обов’язками та дорученнями. Символ нескінченності, зображений на карті, натякає на нескінченність змін. Таро рекомендують прийняти той факт, що у світі немає нічого стабільного – все перебуває у постійному русі. Якщо ви готові до вічних змін, то цей день обіцяє вам тотальне задоволення.
Риби – Дев’ятка Денаріїв
Це чудова карта задоволення та задоволення життям! Сьогодні вас влаштовуватиме абсолютно все: ваше оточення, ваша робота, ваші перспективи і навіть ваша зовнішність. З’явиться впевненість у завтрашньому дні, віра у свої сили. Ви будете надихнуті новими ідеями та проектами. Таро також рекомендують бути готовим до приємних сюрпризів.