Гороскоп на 21 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 21 березня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку застерігає Тельців і Львів від можливих неприємностей.

Терезам і Ракам варто максимально контролювати свої висловлювання.

Овен – Місяць
Овни в неділю 21 березня ризикують стати жертвами обману, можливо він буде стосуватися особистого життя. Гороскоп каже, що вам не варто бути надто довірливими, так як недоброзичливці можуть цим скористатися в цілях своєї вигоди. Не приймайте необдуманих рішень. Тоді зможете уникнути неприємностей.
Телець – Пустельник
Гороскоп пророкує Тельцям початок любовних пригод. Можливо, ваша половинка запропонує вам спробувати щось нове у відносинах або якось цікаво провести час. Чи не чиніть опір, це дозволить вам налагодити більш тісний зв’язок з близькою людиною.
Близнюки – Шістка мечів
Близнюкам гороскоп на завтра говорить про те, що перед вами раптово відкриються нові двері. Але питання в тому, чи готові ви самі до цього? Іноді новинки бувають настільки несподіваними, що можуть налякати і вибити з колії. Не поспішайте лякатися, всесвіт на вашому боці, тому всі події будуть в кінцевому підсумку мати позитивний характер.

Рак – Десятка жезлів
Раки в неділю будуть змушені вийти із зони комфорту і попрацювати для того, щоб завоювати довіру потрібного вам людини. Це зіграє відмінну роль у вашому майбутньому, і може бути допоможе домогтися того успіху, на який ви орієнтуєтеся вже довгий час.
Лев – Королева кубків
Гороскоп для Львів обіцяє багато цікавого, зокрема це торкнеться особистої сфери. Стосунки з коханими вимагають чогось “гостренького” і нового, візьміть ініціативу в свої руки. Повірте, те, що ви отримаєте в результаті, буде набагато цінніше, ніж вартість витрачених ресурсів і зусиль.
Діва – Утримання
Гороскоп на 21 березня для Дев каже, що прийшла пора задуматися про важливе виборі. Для того, щоб отримати щось значуще, вам доведеться позбутися від того, до чого ви звикли. Відмовлятися від того, що було у вашому житті роками – завжди складно, але іноді це просто необхідно для того, щоб продовжити рух вперед.
Ваги – Трійка мечів
Гороскоп на завтра говорить про те, що вам доведеться прийняти відповідальне рішення. Швидше за все, воно буде стосуватися ділової сфери. Карти Таро радять максимально ретельно обміркувати кожен свій крок і тільки після того, як зважите все “за” і “проти”, рухатися за обраним напрямом. Майте на увазі, що назад повернутися буде майже неможливо.
Скорпіон – Двійка денарієв
Для Скорпіонів неділя стане дуже насиченим і нестандартним днем. Вам доведеться займатися відразу декількома справами, про які ви раніше навіть не замислювалися. Але це подарує вам новий досвід і цінні знання. Кінець дня ви проведете в дуже приємній компанії.

Стрілець – Королева мечів
Стрільцям карти радять зосередитися на високі цінності. У пріоритеті повинні бути улюблені, сім’я і відносини з друзями. Це дозволить вам скинути якийсь моральний тягар і відчути небувалу легкість. Вам в даний час це просто необхідно, так як Стрільці все частіше відчувають емоційне спустошення. Не вішайте ніс, все налагоджується!
Козеріг – Сила
Гороскоп на неділю пророкує Козерогам прилив нових сил і енергії. І це неспроста, на вашу вулицю наполегливо рухається удача – це подяка за всі старання і витрачені сили. Все навколо помічають, що ви дуже намагаєтеся зробити цей світ кращим, а тих, хто робить це настільки щиро, завжди чекає гідна подяка.
Водолій – Імператриця
Для Водоліїв настає період духовного відродження або морального підйому. Гороскоп на неділю готує для вас великий сюрприз. Це може бути довгоочікувана зустріч або знахідка. Зокрема, існує ймовірність того, що давно втрачене вами знову повернеться в вашу власність. І мова не обов’язково про щось матеріальне.
Риби – Лицар денарієв
Гороскоп для Риб прогнозує хиткість фінансового становища. Вам терміново потрібно повернути всі борги, інакше можете нажити собі ворогів. Пам’ятайте, що завжди і за будь-яких обставин потрібно виконувати те, що обіцяли. Таро радить вам чітко контролювати те, що говорите.