Гороскоп на 21 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 21 грудня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Місяць
Цей день може стати днем ​​ілюзії і обману. У місячному світлі обриси нечіткі, а тіні можуть перетворюватися в привидів. Уява керуватиме вашими страхами і іноді провокувати на необдумані вчинки. Гороскоп на понеділок попереджає Овнів про те, що вони можуть зіткнутися з деякими негараздами, які не матимуть довгограючою ролі, але при цьому помітно зіпсують настрій. Прямо скажемо, це не найкращий час для прийняття доленосних рішень і закладання фундаменту для перспективного майбутнього.
Телець – Пустельник
Ця карта має кілька значень, перше з яких – прагнення до “відходу від світу цього” і самоти. Сьогодні у вас може з’явитися бажання уникнути контакту з усіма оточуючими і просто провести час зі своїми думками. Друге значення – духовну настанову. Можливо, ви зустрінете людину, яка направить вас на шлях істинний або не дозволить збитися зі шляху. І, нарешті, третє значення говорить про позитивні зміни у вашому житті – не в останню чергу завдяки допомозі мудрих людей навколо, а також підказкам всесвіту.
Близнюки – Шістка мечів
Це карта руху до нових берегів і горизонтів. Гороскоп на сьогодні говорить, що перед вами може виникнути вибір: відправлятися чи в нову подорож (в переносному сенсі) або задовольнятися звичними, хоч і набридлими, реаліями. Можуть з’явитися сумніви, що у вас недостатньо сил, що немає однодумців. Але це не так. Є і сили, і ті, хто готові допомогти. Таро рекомендують сміливо приймати рішення і йти напролом, якщо так підказує ваш внутрішній голос.

Рак – Десятка жезлів
Досить подивитися на цю карту, щоб зрозуміти: вона – про перезавантаження, перезапуску вашої системи управління. Гороскоп на завтра каже, що, схоже, ви реально перетрудилися, а на роботі у вас тотальний контроль, який відволікає від процесу виконання завдань. Постарайтеся проаналізувати причину. Може бути, ви намагаєтеся комусь щось довести, або, можливо, по доброті душевній допомагаєте одному, або досягли мети, яка вам не по плечу. Існує також варіант, що ви боїтеся розділити відповідальність з іншими, так як потім не зможете присвоїти всі лаври слави собі коханим. Так чи інакше, зменшіть обороти, інакше напруга позначиться на здоров’ї.
Лев – Королева кубків
Гороскоп на завтра для Львів обіцяє багато цікавого, романтичного і душевного: на карті зображена витончена жінка, яка вміє любити і страждати. Сьогодні ви можете стати трошки проникливіше, що допоможе вам отримати потрібні відповіді на питання. Ваше внутрішнє “я” буде часто давати підказки, інтуїція буде працювати на повну. Таро рекомендують звернути увагу на сни – вони можуть бути віщими, а також на знаки. Вони вкажуть вам вірний шлях до заповітної мети.
Діва – Утримання
З точки зору Таро карта, яка випала представникам цього знаку, вказує на розвиток навички управління часом. Гороскоп на понеділок каже, що ви можете навчитися ідеальному таймінг саме сьогодні, тому що вам належить багато чого встигнути. Ще одне значення карти – визначення правильної заходи, в матеріальному або духовному сенсі. Скільки ви витрачаєте, чи можете щось відкладати? Скільки сил і енергії ви витрачаєте на своє оточення і що отримуєте натомість? Ці питання сьогодні можуть отримати відповіді, що допоможе більш грамотно справлятися з усіма завданнями в майбутньому.
Ваги – Трійка мечів
Вам випала не найкраща карта. Вона означає необхідність прийняття неприємного, але необхідного рішення або якогось рішучого дії. Цей день навряд чи принесе вам задоволення, але ви отримаєте можливість покінчити з чимось віджилим і розчистити шлях для кращого майбутнього. Постарайтеся не приймати все близько до серця і не забувайте: будь-який дощ закінчується, а за ним приходить сонячна пора.
Скорпіон – Двійка денарієв
У представників цього знака Зодіаку понеділок може бути дуже насиченим і нестандартним днем. Вам доведеться займатися відразу декількома справами, сидіти одночасно на двох стільцях, “жонглювати” різними завданнями і приймати рішення, про які ви раніше навіть не замислювалися. Можливі переговори, поїздки, ділове спілкування, а також веселощі і маса нової, корисної інформації. Вам доведеться швидко адаптуватися до нових умов, але для Скорпіонів це не проблема. Гороскоп на сьогодні по картах Таро рекомендує бути гнучкими і не відкидати вступників пропозицій.

Стрілець – Королева мечів
Сьогодні ви усвідомлюєте, що незалежність представляє для вас особливу цінність. Ви почнете діяти, щоб знайти її. Використовуючи гострий розум, ви будете позбавлятися від уз, які сковували вас і приносили величезну кількість дискомфорту в повсякденному житті. І це дійсно хороша ідея, так як допоможе вам відпочити і знайти нові сили. Таро рекомендують лише не оголошувати війну всьому світу. Не забувайте про те, що шарм і дотепність також хороша зброя.
Козеріг – Сила
Ви отримаєте перемогу над власними страхами і побоюваннями, які переслідують вас останнім часом. Сьогодні ви зрозумієте, що більше не є їх рабом. Ви вийдете на новий рівень особистісного розвитку і будете мати всі підстави пишатися собою. Гороскоп на понеділок пророкує, що в цей день ви будете здатні вирішити будь-який конфлікт, знайти правильний підхід до будь-якій людині, використовуючи мудрість, такт, терпіння і силу переконання.
Водолій – Імператриця
Імператриця – карта родючості у всіх його проявах. Для вас настає період духовного відродження або моральної перезавантаження. Сьогодні ви можете відчути прилив натхнення і створити масу нових ідей, або створити шедевр своїми руками. Від всіх виконаних рухів в бік досягнення мети ви неодмінно отримаєте певну вигоду і винагороду від долі.
Риби – Лицар денарієв
Вам випала грошова карта. Сьогодні ви зможете присвятити день підбиття проміжних підсумків своєї діяльності або оцінці свого добробуту. Гороскоп на понеділок каже, що ви залишитеся задоволені результатами. Причому, ваші перспективи позитивні. На це вказує мирний пейзаж і рівнина – символ спокійного, безпроблемного просування вперед. Продовжуйте діяти в тому ж дусі – ви на правильному шляху.