Гороскоп на 21 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 21 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Овни й Терези.

А ось Рибам в цей день потрібно бути обережними з грошима.

Овен – Сонце
Овни, будьте 21 квітня рішучими і успіх вам неодмінно гарантований. Пам’ятайте, ви можете зробити все – головне бажання.
Телець – Четвірка Жезлів
Несподівана ситуація може вибити Тельців зі звичного ритму – зберігайте спокій, все владнається. Якщо не знаєте як діяти, згадайте, що у вас є люди, на яких можна покластися.
Близнюки – Вежа
21 квітня Близнюкам краще не розслаблятися. Налаштуйтеся на активну роботу. Ви можете відкрити в собі невідомі раніше таланти або якісь особливі захоплення.

Рак – Правосуддя
Ракам 21 квітня варто уникати участі в закулісних інтригах. Карти Таро радять не втручатися в не дуже етичні розмови про інших, щоб самому не постраждати від таких же пліток.
Лев – Колесо Фортуни
Леви, 21 квітня ви можете зірвати великий куш. І не важливо, яка це буде сфера -работа, будинок, фінанси або особисте життя. Головне, що день позитивний.
Діва – Дама денаріями
21 квітня карти Таро нагадають Дівам: людина, за яким ви сумуєте, теж думає про вас. Він незабаром з’явиться у вашому житті і переверне її з ніг на голову. Ви будете дуже щасливі.
Ваги – Закохані
У Терезів 21 квітня нарешті з’явиться особисте життя. В цей день вам можуть зізнатися в любові і зробити подарунок. Після цього відбудеться розмова, з якого ви дізнаєтеся, які плани будує партнер щодо ваших стосунків.
Скорпіон – Паж кубків
Пристрасті 21 квітня можуть загостритися, а невирішені конфлікти посилитися. Але немає нічого такого, що Скорпіони не змогли б пережити в цей день, якщо добре постараються.

Стрілець – Верховна Жриця
Ворожіння на картах Таро каже Стрільцям, що на них чекає легкий і приємний день, будь-яка дрібниця буде приносити радість. Але тільки в тому випадку, якщо ви забудете про всі проблеми.
Козеріг – Двійка денаріями
Козероги, не бійтеся втрачати – замість прийде щось краще і цінніше, потрібно тільки трохи часу. Нічого до останнього триматися за безнадійні проекти або людей.

Водолій – Зірка
Водоліям варто проявляти активність і працювати над своїми цілями. Особливо тим, хто жадає збільшення доходів і професійної реалізації.
Риби – Лицар Мечів
21 квітня Рибам варто бути максимально акуратними при оплаті чого-небудь в інтернеті. Чи не перераховуйте гроші на карту незнайомцям! Можете зіткнутися з шахрайством і втратити більшу суму.