Гороскоп на 21 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 21 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Овни та Терези. А ось Рибам у цей день слід бути обережними з грошима.

Овен – Сонце
Овни, будьте 21 квітня рішучими та успіх вам неодмінно гарантований. Пам’ятайте, ви можете зробити все головне бажання.
Телець – Четвірка Жезлов
Несподівана ситуація може вибити Тельців зі звичного ритму – зберігайте спокій, все владнається. Якщо не знаєте, як діяти, згадайте, що у вас є люди, на яких можна покластися.
Близнюки – Вежа
21 квітня Близнюкам краще не розслаблятися. Налаштуйтеся на активну роботу. Ви можете відкрити невідомі раніше таланти або якісь особливі захоплення.

Рак – Правосуддя
Ракам 21 квітня варто уникати участі у закулісних інтригах. Карти Таро радять не втручатися в не надто етичні розмови про інших, щоб не постраждати від таких самих пліток.
Лев – Колесо Фортуни
Леви, 21 квітня, ви можете зірвати великий куш. І не важливо, яка це буде сфера – робота, будинок, фінанси чи особисте життя. Головне, що день є позитивним.
Діва – Дама Денаріїв
21 квітня карти Таро нагадають Дівам: людина, за якою ви сумуєте, теж думає про вас. Він незабаром з’явиться у вашому житті та переверне її з ніг на голову. Ви будете дуже щасливі.
Терези – Закохані
У Терезів 21 квітня нарешті з’явиться особисте життя. Цього дня вам можуть зізнатися у коханні та зробити подарунок. Після цього відбудеться розмова, з якої ви дізнаєтесь, які плани будує партнер щодо ваших стосунків.
Скорпіон – Паж Кубків
Пристрасті 21 квітня можуть загостритись, а невирішені конфлікти посилитися. Але немає нічого такого, що Скорпіони не змогли б пережити цього дня, якщо постараються.

Стрілець – Верховна Жриця
Ворожіння на картах Таро говорить Стрільцям, що на них чекає легкий і приємний день, будь-яка дрібниця буде приносити радість. Але тільки в тому випадку, якщо ви забудете про всі проблеми.
Козеріг – Двійка Денаріїв
Козерога, не бійтеся втрачати – натомість прийде щось краще та цінніше, потрібно лише трохи часу. Нема чого до останнього триматися за безнадійні проекти чи людей.

Водолій – Зірка
Водоліям варто проявляти активність та працювати над своїми цілями. Особливо тим, хто прагне збільшення доходів та професійної реалізації.
Риби – Лицар Мечів
21 квітня Рибам варто бути максимально акуратними при оплаті чогось в інтернеті. Не рахуйте гроші на карту незнайомцям! Можете зіткнутися з шахрайством та втратити велику суму.