Гороскоп на 21 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Передбачення карт Таро на п’ятницю, 21 квітня 2023 року, охоплюють всіх знаків Зодіаку.

Деякі знаки будуть відчувати несподівані повороти подій у своєму житті, тоді як Овни та Терези можуть зіткнутися з найбільшими викликами. Риби мають бути обережними з фінансами цього дня.

Овен – Сонце
Для Овнів сьогодні успіх обов’язковий, якщо вони виявлять рішучість. Важливо пам’ятати, що сильне бажання допоможе досягти всього, що потрібно.
Телець – Четвірка Жезлов
Телець може знадобитися зберігати спокій у несподіваній ситуації, яка може вибити їх зі звичного ритму. Якщо у них виникають труднощі у діях, важливо пам’ятати, що є люди, на яких можна покластися.
Близнюки – Вежа
Близнюкам сьогодні краще не розслаблятися та налаштуватися на активну роботу, оскільки це може допомогти їм відкрити нові таланти чи захоплення, які раніше були невідомі.

Рак – Правосуддя
Поради для Раків включають уникнення участі у закулісних інтригах. Карта Таро, пов’язана з Раками на сьогоднішній день – Правосуддя. Важливо не брати участь у неетичних розмовах про інших людей, щоб уникнути подібних пліток.
Лев – Колесо Фортуни
Лев має потенційно великий успіх у будь-якій сфері життя, будь то робота, будинок, фінанси або особисте життя. Головне, що настрій у цей день є позитивним, що може допомогти у досягненні цілей.
Діва – Дама Денаріїв
Для Дів, карта Таро на сьогоднішній день – Дама Денаріїв. Вона може нагадати їм, що людина, якою вони нудьгують, теж думає про них. Найближчим часом ця людина може повернутися в їхнє життя та перевернути його. В результаті, Діви можуть відчути щастя та радість.
Терези – Закохані
Терези можуть очікувати на появу особистого життя цього дня. Вони можуть отримати освідчення в коханні та подарунок від свого партнера, а також обговорити з ним плани щодо їхніх майбутніх стосунків. Цей день може стати значущим для Терезів у плані особистого життя.
Скорпіон – Паж Кубків
Для Скорпіонів на сьогоднішній день випала мапа Таро – Паж Кубків. Можливо, пристрасті можуть розпалюватися і конфлікти посилитися, однак якщо Скорпіони добре постараються, вони зможуть пережити цей день і вирішити можливі проблеми.

Стрілець – Верховна Жриця
Стрільці можуть чекати на легкий і приємний день згідно з ворожінням на картах Таро. Однак це можливо тільки в тому випадку, якщо вони відкладуть усі проблеми і насолоджуватимуться кожною дрібницею.
Козеріг – Двійка Денаріїв
Карта Таро “Двійка Денаріїв” говорить Козерогам, що іноді потрібно відпустити те, що вже не приносить користі. Можливо, що натомість прийде щось цінніше і краще. Не варто чіплятися за безнадійні проекти чи стосунки, краще дати собі час та можливість знаходити нові можливості.
Водолій – Зірка
Для Водоліїв сьогодні важливо не втрачати активності та націлюватися на досягнення своїх цілей, особливо у фінансовій та професійній сферах.
Риби – Лицар Мечів
Рибам слід бути особливо обережними при проведенні онлайн-транзакцій, щоб не стати жертвою шахрайства і не втратити велику суму грошей.