Гороскоп на 21 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 21 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Королева Жезлів
На карті зображено сильна і артистична жінка, яка знає, чого хоче, і вміє досягати мети. Маска вказує на те, що вона не поспішає ділитися своїми почуттями і переживаннями з оточуючими, а полум’я за її спиною – символ невгасаючого прагнення до досягнення мети і до досконалості. Сьогодні Таро рекомендують вам сміливо діяти, виявляючи такт, дипломатію і тонкий підхід. Але найважливіше – відгукніться на заклик свого серця. Якщо у вас є мрія, не відмовляйтеся від неї, навіть якщо розум говорить, що їй не судилося збутися.
Телець – Король Кубків
Ця карта – про вмілому поєднанні можливостей серця і розуму. Чоловік, зображений на карті, наполовину занурений у воду. Вода символізує підсвідомість, інтуїцію, внутрішній голос, шосте чуття. Виходить з води людина вказує на те, що в своїй діяльності вам необхідно використовувати знання, почерпнута з цих глибин. Але зверніть увагу: король дивиться на порожню чашу, даючи зрозуміти, що для досягнення мети недостатньо одних міркувань – необхідні реальні дії!
Близнюки – Королева Кубків
Ця карта символізує тотальне занурення в глибини почуттів і емоцій. У цей вихідний день ви будете керуватися почуттям, а не розумом. Прекрасні переживання, ціла гама відчуттів, занурення у внутрішній світ, медитативний стан. Можливо, цьому сприятиме відпочинок на природі, біля води. Але як би не було чудово це стан, Таро попереджають про небезпеку ігнорування раціонального розуму. У всьому потрібна золота середина, в тому числі і в цьому питанні. Ніхто не закликає вас перетворюватися в бездушного робота, але не забувайте “активізувати” розум, коли це необхідно.

Рак – Лицар кубків
Ця карта багато в чому нагадує попередню, але, на відміну від Королеви, Лицар воліє жити не в глибинах, а ближче до поверхні. Мова тут йде про почуття, і тільки про почуття. Мета існування цього чоловіка – любов. Але не стільки любов до однієї жінки (він не однолюб), скільки перебування в цьому блаженному стані. Предмет любові може змінюватися, але почуття залишається колишнім. Сьогодні і ви ризикуєте потрапити в цю безодню. Що ж, у вихідний день ви можете собі дозволити відключити розум на час. Але не забувайте “виринати” з цього океану в разі потреби.
Лев – Четвірка Мечів
Назва цієї прекрасної карти – “Спокій посеред битви”. На ній зображений Лицар, який приліг відпочити, попередньо надійно заховавши свій меч. Мова тут, перш за все, про відпочинок розуму – саме його символізує масть Мечів. Таро рекомендують вам використовувати вихідний день, щоб поспілкуватися з природою, насолодитися літніми фруктами, викупатися в річці, ввечері випити келих хорошого вина, врешті-решт, влаштувати собі отсипной і зовсім забути про турботи і проблеми. Відпочив розум буде працювати набагато ефективніше, ось побачите.
Діва – П’ятірка Монет
Ця карта може вказувати на матеріальну скруту. Можливо, літній відпочинок обійшовся вам в занадто велику суму, або велика покупка стала серйозним ударом по сімейному бюджету, і тепер ви змушені відмовляти собі в якихось задоволеннях. Якщо це так, слід просто провести “аудит” коштів, виявити, де ви зробили помилку, і просто надалі її не здійснювати. А гроші – справа наживна. Додаткові значення карти – духовний занепад, жалість до себе або необхідність надати матеріальну допомогу.
Ваги – Вищий Суд
Це одна з найсильніших карт колоди. Вона символізує глобальну трансформацію, перехід на новий рівень. Фігури жінок, зображені на ній, пройшовши вогненне очищення, піднімаються вгору, до вищих сфер. У цьому вогні згорає їх людська природа і народжується духовне тіло. В контексті передбачення на день карта обіцяє “квантовий стрибок” з вашого нинішнього становища в нове. Зміни можуть бути досить швидкими, але знайте: ви на правильному шляху.
Скорпіон – Сімка Монет
Вам випала чудова карта, що символізує очікування. На ній зображена жінка, яка прийшла до плодові дерева. Вона чекає, коли плоди остаточно дозріють. Карта “багатошарова”. По-перше, вона означає, що сьогодні ви можете бути не задоволені результатами своєї праці. По-друге, вона вказує на необхідність терпіння – урожай неодмінно буде, просто потерпіть трохи. По-третє, вона говорить про те, що процес, який ви колись запустили, досяг тієї стадії, коли втручання ззовні вже не потрібно. І, нарешті, четверте значення пов’язаний з собачкою, яка сидить на колінах у жінки: це символ помічника, готового прийти до вас на допомогу.

Стрілець – Віра
На карті зображено збірний образ духовного вчителя. Під ним може матися на увазі хто завгодно: від Папи Римського – до звичайного священика чи ченця. Сьогодні день може бути присвячений питанням віри як такої. Подумайте про те, чому ви стали членом тієї чи іншої релігійної громади, що вам це дає? Натхнення, сенс існування, безліч однодумців, особистісний ріст, містичний досвід? Або відчуття захищеності всередині свого затишного “кокона”, гарантії, комфорт і презирства до “іншим”? Якщо ви вибрали перший варіант, ви на правильному шляху, якщо другий – Таро рекомендують задуматися про те, чи можна цей шлях назвати духовним.
Козеріг – Шістка Жезлів
Це карта переможця! Воїн, який ви бачите на ній, здобув перемогу і ось – мить його тріумфу настав. Захоплений натовп звела його на п’єдестал, звідки він вимовляє свою переможну мова. Сьогодні ви можете добитися успіху там, де не чекали. Можливо просування по кар’єрних сходах, шана, повага, а також надбавка до зарплати. Перемога може очікувати вас і на інших “фронтах”, включаючи особистий. Таро застерігають тільки від одного: хай ваша впевненість в собі не переростає в жорсткість і навіть жорстокість, а радість від перемоги – в зарозумілість.

Водолій – Жриця
Це сама містична карта колоди. На ній зображена жінка в стані глибокої медитації, трансу. В її руках – магічний кришталеву кулю ясновидіння, над головою – місяць, виливається силу і світло. Те, що Жриця повернута спиною до двох колон, говорить про відмову від понять подвійності, від сприйняття світу в категоріях добра і зла, чорного і білого. Цей день може бути пов’язаний з осяяннями, з перебуванням миттєвих відповідей на важливі питання не за допомогою аналітичного розуму, а інтуїції і внутрішнього знання. Ще одне значення карти – жінка з екстрасенсорними здібностями може зіграти важливу роль у вашому житті або дати життєво важливий рада.
Риби – Туз Монет
Вам випала чудова карта! Вона означає допомогу Неба в ваших починаннях, перш за все, пов’язаних з матеріальними речами – бізнес-проектами, будівництвом, здоровим способом життя, тренуваннями і іншим. Сьогодні у вас може з’явитися можливість реалізувати свою мрію, якою б зухвалою вона не була. В одну мить всі перешкоди зникнуть, і всі двері виявляться відкритими. Звичайно, це не означає, що перемога дістанеться вам без зусиль. Діяти все-таки доведеться, наприклад, попрацювати на тренажерах. На це натякає бог-коваль Вулкан з вражаючою мускулатурою.