Гороскоп на 21 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 21 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує Овнам вдалий день.

Дівам і Ракам гороскоп радить відпочити, а ось Рибам та Скорпіонам старанно попрацювати.

ОВЕН – Колесо Фортуни
Успіх – дуже строптивий. Ви повинні вирішувати важливі питання, тому не покладайтеся тільки на фортуну. Слідуйте за своїм розумом і будьте сміливими. Також вам слід побоюватися незнайомців.
ТЕЛЕЦЬ – Помірність
Помірність пророкує Тельцям складний день. Вам доведеться стримувати свої емоції та контролювати те, що ви кажете іншим. Слова можуть бути зброєю, яку ви використовуватимете проти інших, але пам’ятайте, що їх можуть використовувати проти вас.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Не намагайтеся рватись уперед. Краще просто пливіть за течією, і тоді у вас все вийде. Крім того, слід звернути увагу на стан свого здоров’я.

РАК – Сімка Жезлов
Якщо ви отримуєте цю карту в розкладі, ви перебуваєте в екстремальній ситуації. Відстоюйте свою точку зору енергійно та послідовно. Будьте насторожі, щоб не проґавити з рук важливої ​​для вас справи.
ЛЕВ – Шістка Мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не вплутуйте в сумнівні справи та проекти. Не налаштовуйтесь на спокій. Вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепу.
ДІВА – Дев’ятка денаріїв
Готуйтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі на вас чекатиме повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте на пошуки щастя.
ТЕРЕЗИ – Десятка Денаріїв
Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатою внутрішньо і зовні, і поділіться своїм багатством з іншими.
СКОРПІОН – Сонце
Сонце вкаже вам справжній шлях. Будьте уважні та обережні до всього, що вас оточує. Не бійтеся робити помилки і намагатися рухатися вперед.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Якщо від вас потрібно висловити думку або прийняти рішення, то день для цього непридатний. Відкладіть справи на завтра: ранок вечора мудріший. Не намагайтеся знайти рішення або лінію поведінки за допомогою лише інтелекту.
КОЗЕРІГ – Туз Денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Будьте легкі у цей день і не бійтеся помилятися. Намагайтеся відпочити у цей день і не концентруйте свою увагу на негативі.
РИБИ – Диявол
Він говорить про брехню і зраду. Будьте готові до гіршого в цей день, і тоді ви зможете пережити день з невеликими втратами. Будьте уважні до деталей та не бійтеся імпровізувати.