Гороскоп на 21 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на вторник, 21 лютого 2023, по картам Таро передсказує Овнам удачный день.

Девам и Ракам гороскоп советует отдохнуть, а вот Рыбам и Скорпионам усердно потрудиться.

ОВЕН – Колесо Фортуны
Удача – дуже строптива. Вам належить вирішити важливі питання, тому не полагайтесь тільки на фортуну. Слідуйте за своїм умом і будьте смілими. Також вам слід опасаться незнакомців.
ТЕЛЕЦ – Воздержание
Воздержание предсказывает Тельцам складний день. Вам доведеться стримувати свої емоції і контролювати те, що ви говорите іншим. Слова можуть бути зброєю, які ви будете використовувати проти інших, але пам’ятайте, що їх можуть використовувати і проти вас.
БЛИЗНЕЦИ – Четверка Кубков
Не пытайтесь рваться вперед. Найкраще просто пливіть по течению і тоді у вас все вийде. Крім того, вам слід звернути увагу на стан свого здоров’я.

РАК – Семерка Жезлов
Якщо ви отримуєте цю карту в розкладі, ви знаходитесь в екстремальній ситуації. Відставайте свою точку зору енергійно і послідовно. Будьте настороже, щоб не випустити з рук важливого для вас справи.
ЛЕВ – Шестерка Мечей
Перестаньте выжидать: лучше честно проиграть, чем сдаться без боя. Не ввязывайтесь в сомнительные дела и проекты. Не налаштовуйтесь на покой. Вам доведеться в’язатися в бій проти чьей-то подлости, злонамереності або клевети.
ДЕВА – Девятка денариев
Готовьтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас придуть, або на роботі вас будуть чекати повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і відправляйтеся самі на пошуки щастя.
ВЕСЫ – Десятка Денариев
Заключайте вигідні справи і радуйтеся своєму успіху. Постарайтесь осознать те можливості, які забезпечують вам повсюдне життя. Відчуйте себе людиною, багатим внутрішнім і зовнішнім, і поділіться своїм багатством з іншими.
СКОРПІОН – Сонце
Солнце укаже вам істинний шлях. Будьте уважні і осторожни ко всьому, що вас окружає. Не бойся робити помилки і намагатися рухатися вперед.

СТРЕЛЕЦ – Двойка Мечей
Якщо від вас потрібно висловити думку або прийняти рішення, то день для цього не підходить. Отложите дела на завтра: утро вечера мудрее. Не намагайтеся знайти рішення або лінію поведення за допомогою одного тільки інтелекту.
КОЗЕРОГ – Туз Денариев
Ловите миг удачи. Вибирайте те, що може статися при реалізації довгострокових планів, особливо в області робіт і капіталовкладень. Ви можете закласти свій фундамент нового довгострокового проекту, про який ви мріяли так довго.

ВОДОЛЕЙ – Шут
Будьте легкі в цей день і не боїться помилятися. Постарайтесь віддохнути в цей день і не концентруйте свою увагу на негативі.
РЫБЫ – Дьявол
Дьявол говорит про лжи и предательстве. Будьте готові до худшего в цей день і тоді ви зможете пережити день з невеликими втратами. Будьте уважні до деталей і не бойтесь імпровізувати.