Гороскоп на 21 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю 21 серпня 2022 року, за картами Таро, передбачає більшості знаків Зодіаку складний день.

Його слід провести у спокої та думати лише про позитив.

ОВЕН – Десятка кубків
Ви маєте причину для радості. Не виключено, що в цей день мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля. Цілком можливо, що це місце стане вашим будинком на довгий час.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Ви матимете шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. Гороскоп за картами Таро говорить вам сміливо діяти та погоджуватися на будь-які пропозиції та авантюри. Не бійтеся своєї долі, а слідуйте за нею.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Будьте пильні та обережні. Цього дня вам випаде шанс зустріти важливу людину, яка у майбутньому зіграє роль у вашому житті. Не намагайтеся обдурити долю, а постарайтеся вловлювати всі знаки.

РАК – Двійка кубків
/Цей день пройде під знаком глибокої симпатії, кохання, душевного контакту чи примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і, можливо, цього дня доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з нею нову весну вашого кохання.
ЛЕВ – Паж жезлів
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Така природа енергії – існувати над постійному вигляді, а скоріш вигляді хвиль чи циклів. Таким чином, тільки-но минула криза і ви налаштувалися насолодитися стабільністю, неодмінно раптом вас відвідає нова думка і почне нашіптувати вам щось спокусливе, і так почнеться новий цикл.
ДІВА – Дама денаріїв
Королева Монет, безперечно, насолоджується всім найкращим у житті. Ви чините також, але не через своє становище або через захоплення інших, а тому, що й справді цінуєте ці речі заради них самих.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Лицар – свавільний і імпульсивний. Вам потрібно бути саме таким. Вам потрібно слідувати своїм пристрастям з величезною енергією і відмовлятися від однієї справи заради іншої, в яку ви вкладаєте багато енергії. Будьте уважні та обережні, але не втрачайте своєї краси. Все вирішиться незабаром.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Незалежно від того хорошого, що в ній є, ваша увага прикута до того, чого вам бракує. Позитивна сторона цієї картки – у бажанні покращити своє життя чи свої обставини. Негативна сторона – у нездатності цінувати те, що ви вже маєте.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
Ви надто зациклені на чомусь, тому швидше за все вам дістанеться щось протилежне до того, чого ви хотіли. Краще згадайте про те, що будь-яка ініціатива карається, тому що порушує таємний перебіг космічних фішок.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Вам доведеться підтвердити свою майстерність. Вам доведеться довести, що ви все ще на висоті. Якщо ви поведете бій чесно і до того ж з повною віддачею, перемога вам забезпечена. Однак навіть якщо вам дістанеться друге місце, ви все ж таки залишитеся задоволені тим, що взяли участь у цій боротьбі.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Постарайтеся показати іншій людині, наскільки сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
РИБИ – Туз денаріїв
У вас виник новий інтерес. Перегляньте своє ставлення до грошей і здоров’я. Тузи часто позначають несподівані можливості, тому ви можете знайти або отримати в дар необроблений матеріал, який дозволить вам здійснити прогрес у цих областях. Постарайтеся створити щось нове, адже тільки так ви досягнете своєї мети.