Гороскоп на 21 травня 2023 за картами Таро: всі знаки зодіаку

У неділю, 21 травня 2023 року, згідно з картами Таро, очікується переважно вдалий день для всіх знаків Зодіаку.

Проте, деяким рекомендується уникати конфліктів, щоб запобігти можливим неприємностям.

ОВЕН – Туз Жезлів
В Овнів сьогодні очікується важливе завдання – провести серйозну бесіду з тим, до кого в них нагромадилися претензії. Зараз настав сприятливий період для висловлювання свого невдоволення, але слід пам’ятати, що важливо уникати зайвої різкості.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв
Для Тельців неділя є позитивною картою Таро. Можливо, їм належить отримати непоганий дар долі, але гороскоп вказує на те, що ця винагорода може бути не цілком заслуженою. Корисно буде задуматися, кому і чому вони можуть бути зобов’язані, і не забути висловити подяку цій людині.
БЛИЗНЮКИ – Закохані
Завтрашній гороскоп для Близнюків говорить про настання часу змін у особистому житті. Можливо, ви застрягли на певному етапі стосунків чи ситуації і не бажаєте здійснювати зміни. Однак, рекомендується переглянути свої пріоритети, інакше є ризик втратити те, що має для вас велике значення.

РАК – Четвірка Жезлов
Для Раків карта Четвірки Жезлов з Таро прогнозує хороший день. У неділю ви відчуватимете гармонію, впевненість у собі, рівновагу і отримуватимете задоволення від результатів своєї праці. Очікуються мир та можливість відпочинку, де ніякі неприємності чи труднощі не чатують. Ви можете розслабитися та насолодитися життям.
ЛЕВ – Четвірка Мечів
Ця карта символізує людину, яка вирішила ізолюватися від навколишнього світу. Він здався, відмовився від своїх почуттів та поховав себе живцем. Гороскоп на завтра вказує вам: не потрібно відгороджуватися від світу, інакше ви ризикуєте зіпсувати свою репутацію. Коли у вас справді з’явиться бажання знову брати участь у житті, ніхто вже не повірить у ваші сили.
ДІВА – Десятка Жезлов
Для Дів Близнюків, карта Десятки Жезлов вказує на необхідність рішучих дій. Останнім часом ви схильні перекладати відповідальність на інших, але це не подобається найвищим силам. Слід пам’ятати, що не можна постійно ховати голову в пісок, тому що рано чи пізно правда вийде назовні, і ви постраждаєте від цього.
ТЕРЕЗИ – Лицар Кубків
Терези вже давно відчувають, що застрягли в тому самому періоді свого життя. Ви здається, що ходять по замкнутому колу і не здатні самі змінити ситуацію. Гороскоп за картами Таро вказує, що саме цього дня ситуація набуде іншого характеру. Можливо, вам надійде нова пропозиція або ви закохаєтеся. Прийміть всі зміни, які приготувало життя для вас.
СКОРПІОН – Блазень
Для Скорпіонів чекає захоплююча неділя, аналогічна всього наступного тижня. Ви заслужили невеликий відпочинок, тому варто уважно планувати час та насолоджуватися кожним моментом. Однак не забувайте, що все ж таки варто зберігати працездатність.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Ця карта Таро символізує матеріальний успіх, достаток, емоційне та інтелектуальне задоволення. Вона також представляє фізичне здоров’я та любов. Ваші бажання будуть здійснені вже сьогодні, але гороскоп попереджає необхідність чогось пожертвувати.
КОЗЕРІГ – Правосуддя
Для Козерогів карта Правосуддя уособлює баланс, чесність і неупереджене ставлення до того, що відбувається. Її поява вказує на те, що у вашому сімейному та діловому житті переважатиме справедливість. Гороскоп може віщувати наступ нового циклу рівноваги та гармонії в сім’ї, а також успіхи в роботі. Ви отримаєте те, що по праву заслужили.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Гороскоп на неділю попереджає Водоліїв про небезпеку емоційного вигоряння. Можливо, ви займаєтеся справами, які не відповідають вашим справжнім цілям. Марне марнування часу ніколи не призводило до успіху, і вам слід звернути на це увагу.
РИБИ – Смерть
Для Риб карта Смерті у гороскопі символізує зміни, перехід на новий ступінь життя. Однак невідомо, чи буде цей рух вгору чи вниз, оскільки все залежить від попередніх дій. Подумайте про те, чи можливо ви завдали серйозного болю комусь. Якщо це так, поспішайте вибачитись перед тим, кого ви образили.