Гороскоп на 21 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 21 жовтня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку

 

Овен – Суд
На карті зображено момент “страшного суду”, коли “в останній день” “ангел засурмив”, і всі мертві повстали з трун. Насправді, незважаючи на страшний сюжет, ця карта дуже позитивна. Вона обіцяє відродження, воскресіння, перетворення. Сьогодні у вас з’явиться шанс вийти на новий рівень особистісного чи професійного розвитку. З одного боку, у вас є внутрішнє прагнення до цього, а з іншого, доля надає необхідні сприятливі можливості. Ще одне значення карти – тотальне прощення всіх гріхів. Вам проститься все. Вибачте і ви всіх, хто вас образив.
Телець – Верховна Жриця
Жінку, зображену на карті, також називають “папесса” – Папою в жіночому роді. Вона символізує духовність в її найвищому прояві, а також розвинену інтуїцію, “п’ятий почуття” і навіть екстрасенсорні здібності. Сьогодні ви, може бути, і не станете ясновидцем, але ваша здатність до сприйняття речей незримих явно зросте. У цей день Таро рекомендують вам звертати особливу увагу на “знаки”, а також прислухатися до внутрішнього голосу. Він може давати дуже цінні підказки.
Близнюки – Зірка
Ця карта має кілька значень. По-перше, вона говорить про те, що сьогодні ви можете зануритися в мрії про щось прекрасне, але яких важко. Ви будете натхненні новою ідеєю, і цей день присвятіть обмірковування того, як її можна втілити. По-друге, “Зірка” означає закінчення довгого несприятливого періоду і вихід з глухого кута. Це світанок після довгої ночі, це нова надія і нове життя.

Рак – Шут
Не звертайте уваги на назву цієї карти. Воно практично не відображає її суть. У своєму вищому аспекті карта означає поблажливість духу в матерію, матеріалізацію ідеї Творця, що творить всесвіт. В “земній” значенні ця карта символізує початок шляху до нової мети. Людина, зображений тут, чистий серцем, сповнений надій і віри в свої сили. Він повністю відкритий для світу (про це говорить його нагота), він несе з собою багаж знань (торбинка за плечима), він вірить в свою мрію (гори на задньому плані). Єдина порада Таро – не нехтуйте заходами. На небезпеку вказує обрив біля ніг “Шута”.
Лев – Король Мечів
На карті зображено людину, що володіє владою. Лідерські позиції сьогодні можете зайняти і ви. Схоже, ви будете використовувати досить жорсткий стиль управління і навіть у чомусь авторитарний. Проте, дипломатичність, професіоналізм та інтелект у вас явно не відняти. Проявляйте ці якості, і успіх вам гарантований. У той же час карта може вказувати на те, що ви зіткнетеся з такою людиною. В такому випадку Таро рекомендують вам повністю виконувати його вказівки – як керівнику йому рівних немає.
Діва – Дев’ятка Мечів
Таро попереджають вас про небезпечну ситуацію, яка може виникнути в самий найближчий час, але яку ви здатні запобігти. Вас мучать страхи, побоювання, неясні передчуття, нічні кошмари. Вам здається: ось щось має статися щось страшне. І частково це дійсно так. Але негативний розвиток подій можна зупинити просто: вибачте себе. Головна причина майбутньої проблеми – ваше власне відчуття провини. Підсвідомо ви прагнете покарати себе, і це покарання не забуде статися. Зупиніть це.
Ваги – Двійка Кубків
Це одна з кращих карт колоди. Вона – про любов, взаєморозуміння, гармонії у відносинах з коханою людиною і з оточенням. Сьогодні ви отримаєте справжнє задоволення від спілкування, а також зможете вирішити всі конфлікти, які накопичувалися тривалий час. Ще одне значення карти – обмін. Обмін думками, ідеями, почуттями і навіть обмін на інтимному рівні. До речі, дивна постать вгорі карти – символ душі майбутньої дитини, який може бути зачатий сьогодні.
Скорпіон – Трійка Жезлів
Сьогодні Таро обіцяють вам отримання позитивного результату ваших минулих праць. Свого часу ви доклали чимало зусиль для досягнення мети, проявили майстерність і вміння чекати, і ось – ваша мета вже в межах видимості (корабель на горизонті). Відтепер ваші позиції в матеріальному, соціальному, професійному та особистісному плані – будуть зміцнюватися. Карта також вказує на плідну роботу в команді і успішний розвиток якогось процесу.

Стрілець – Король Жезлів
На карті зображено людину справи. Він – умілий керівник, який знає, як добиватися мети. Сьогодні ви можете проявляти саме такі якості – або вам доведеться зіткнутися з такою людиною. Цей день може бути пов’язаний з змаганням, зі здоровим суперництвом, яке по-справжньому корисно, тому що дозволяє тримати себе і супротивника в тонусі. Ви можете ставити перед собою самі амбітні цілі. Для їх досягнення доведеться потрудитися, але перемога буде за вами.
Козеріг – Королева Жезлів
Цей день може бути пов’язаний, з одного боку, з активною діяльністю, а з іншого, із застосуванням творчого підходу до вирішення завдань. Жінка, зображена на карті, і практична, і романтична одночасно. Вона вміє і заробляти, і любити, і проявляти співчуття, і надавати підтримку. Вона також незалежна і любить пригоди. Так чи інакше, сьогодні ви можете або проявляти ці якості, або зіткнутися з такою людиною. У будь-якому випадку, нудно вам точно не буде.

Водолій – Вежа
Ця карта має кілька смислових “шарів”. Незважаючи на досить негативний сюжет, насправді вона вкрай сприятлива в контексті еволюції – особистісної і будь-який інший. На ній зображений процес руйнування чогось старого, що створює простір для нового. Так, це може бути пов’язано з швидкими, занадто швидкими змінами, до яких ви можете бути не готові. Але кінцева мета цих змін – вихід на новий рівень. Таро рекомендують з розумінням поставитися до того, що відбувається і пам’ятати: все, що не робиться – на краще.
Риби – Помірність
Тема цієї карти – стабілізація або пристосування. Сьогодні вам необхідно проявити гнучкість, готовність до компромісу і здатність домовлятися. Спробуйте дотримуватися золотої середини, балансу між своїми інтересами та інтересами тих, з ким ви будете мати справу. Карта також може вказувати на те, що в цей день доля може запропонувати вам такий собі “тест” на вашу прихильність обраному шляху. Щоб пройти його, просто не відхилятися від колишнього курсу.