Гороскоп на 21 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 21 жовтня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку

 

Овен – Суд
На карті зображено момент “страшного суду”, коли “в останній день” “ангел затрубив”, і всі мертві повстали з трун. Насправді, незважаючи на страшний сюжет, ця мапа дуже позитивна. Вона обіцяє відродження, воскресіння, перетворення. Сьогодні у вас з’явиться шанс вийти на новий рівень особистісного чи професійного розвитку. З одного боку, у вас є внутрішнє прагнення цього, а з іншого, доля надає необхідні сприятливі можливості.
Телець – Верховна Жриця
Жінку, зображену на карті, також називають “Папесою” – Папою в жіночому роді. Вона символізує духовність у її найвищому прояві, а також розвинену інтуїцію, “п’яте почуття” та навіть екстрасенсорні здібності. Сьогодні ви, можливо, і не станете ясновидцем, але ваша здатність до сприйняття речей незримих явно зросте. У цей день Таро рекомендують звертати особливу увагу на “знаки”, а також прислухатися до внутрішнього голосу.
Близнюки – Зірка
Ця мапа має кілька значень. По-перше, вона говорить про те, що сьогодні ви можете поринути в мрії про щось прекрасне, але важкодосяжне. Ви будете надихнуті новою ідеєю, і цей день присвятите обмірковуванню того, як її можна втілити. По-друге, “Зірка” означає закінчення довгого несприятливого періоду та вихід із глухого кута. Це світанок після довгої ночі, це нова надія та нове життя.

Рак – Блазень
Не звертайте уваги на назву цієї картки. Воно практично не відображає її суть. У своєму вищому аспекті карта означає полегшення духу в матерію, матеріалізацію ідеї Творця, що творить всесвіт. У “земному” значенні ця карта символізує початок шляху нової мети. Людина, зображена тут, чиста серцем, сповнена надій і віри у свої сили. Він повністю відкритий для світу (про це говорить його нагота), він несе із собою багаж знань (котомка за плечима), він вірить у свою мрію (гори на задньому плані).
Лев – Король Мечів
На карті зображено людину, яка має владу. Лідерські позиції сьогодні можете посісти і ви. Схоже, ви використовуватимете досить жорсткий стиль управління і навіть у чомусь авторитарний. Тим не менш, дипломатичність, професіоналізм та інтелект у вас явно не відібрати. Виявляйте ці якості та успіх вам гарантований. У той же час, картка може вказувати на те, що ви зіткнетеся з такою людиною.
Діва – Дев’ятка Мечів
Таро попереджають вас про небезпечну ситуацію, яка може виникнути найближчим часом, але яку ви здатні запобігти. Вас мучать страхи, побоювання, незрозумілі передчуття, нічні кошмари. Вам здається: ось має статися щось страшне. І частково це справді так. Але негативний розвиток подій можна зупинити просто: вибачте себе. Головна причина майбутньої проблеми – ваше власне почуття вини.
Ваги – Двійка Кубків
Це одна з найкращих карт колоди. Вона – про кохання, взаєморозуміння, гармонію у відносинах з коханою людиною та з оточенням. Сьогодні ви отримаєте справжнє задоволення від спілкування, а також зможете вирішити всі конфлікти, які тривалий час накопичувалися. Ще одне значення картки – обмін. Обмін думками, ідеями, почуттями та навіть обмін на інтимному рівні. До речі, дивна фігура вгорі карти – символ душі майбутньої дитини, яка може бути зачата сьогодні.
Скорпіон – Трійка Жезлов
Сьогодні Таро обіцяють вам отримання позитивного результату ваших минулих праць. Свого часу ви доклали чимало зусиль для досягнення мети, виявили майстерність і вміння чекати, і ось ваша мета вже в межах видимості (корабель на горизонті). Відтепер ваші позиції у матеріальному, соціальному, професійному та особистісному плані – зміцнюватимуться. Карта також вказує на плідну роботу в команді та успішний розвиток якогось процесу.

Стрілець – Король Жезлов
На карті зображено людину справи. Він – умілий керівник, який знає, як досягати мети. Сьогодні ви можете виявляти саме такі якості – або вам доведеться зіткнутися з такою людиною. Цей день може бути пов’язаний із змаганням, зі здоровим суперництвом, яке по-справжньому корисне, бо дозволяє тримати себе та противника у тонусі. Ви можете ставити перед собою найчестолюбніші цілі.
Козеріг – Королева Жезлів
Цей день може бути пов’язаний, з одного боку, з активною діяльністю, а з іншого, із застосуванням творчого підходу до вирішення завдань. Жінка, зображена на карті, практична і романтична одночасно. Вона вміє і заробляти, і любити, і виявляти співчуття, і надавати підтримку. Вона також є незалежною і любить пригоди. Так чи інакше, сьогодні ви можете виявляти ці якості, або зіткнутися з такою людиною.

Водолій – Вежа
Ця карта має кілька смислових “шарів”. На ній зображено процес руйнування чогось старого, що створює місце для нового. Так, це може бути пов’язане зі швидкими, надто швидкими змінами, до яких ви можете бути не готові. Але кінцева мета цих змін – вихід новий рівень.
Риби – Помірність
Тема цієї картки – стабілізація чи пристосування. Сьогодні вам необхідно виявити гнучкість, готовність до компромісу та домовоспроможність. Спробуйте дотримуватися золотої середини, балансу між своїми інтересами та інтересами тих, з ким ви матимете справу. Карта також може вказувати на те, що в цей день доля може запропонувати вам якийсь “тест” на вашу відданість обраному шляху.