Гороскоп на 22 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 22 березня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Раки і Тельці. А ось Овнів в цей день чекає приємний сюрприз від близької людини.

Овен – Шут
Овнам 22 березня чекає багато роботи. Однак карти попереджають, що всі зусилля, докладені в цей день, не залишаться непоміченими і незабаром принесуть свої плоди. У другій половині дня чекає приємний сюрприз.
Телець – Утримання
22 березня карти рекомендують Тельцям приділити увагу фізичним навантаженням, а також свого здоров’я. Можете розраховувати на підтримку друзів і близьких сьогодні.
Близнюки – Трійка жезлів
Близнюкам, які знаходяться в парі, в цей день потрібно переглянути свої погляди на відносини. Карти попереджають, що терпіння вашої другої половинки вже на межі. Чи не найсприятливіший день для великих покупок.

Рак – Двійка кубків
Раки 22 березня можуть зіткнутися з нерозумінням з боку друзів. Однак не варто переживати з цього приводу. Краще приділіть час відновлення сил.
Лев – Десятка кубків
Леви, прийшов час діяти! Як кажуть карти, всі починання в цей день будуть мати лише хороший фінал і позитивно позначаться на вашому фінансовому стані в майбутньому.
Діва – Двійка денарієв
Останнім часом ви постійно перебуваєте в очікуванні змін. Однак карти не рекомендують приймати поспішних рішень. Кожен свій крок слід добре обмірковувати.
Ваги – Туз мечів
22 березня в життя Терезів можуть відбутися кардинальні зміни, які стосуються їхнього особистого життя. І, як кажуть карти, зміни будуть позитивними.
Скорпіон – Палац мечів
Скорпіонам карти радять не піддаватися емоціям і тримати себе в руках. Приділіть увагу улюбленій справі, яке приносить задоволення. Порадуйте себе приємною покупкою.

Стрілець – Правосуддя
Не поспішайте в прийнятті рішень – є ймовірність зробити помилку, яку буде дуже складно виправити. Карти радять уникати конфліктних ситуацій.
Козеріг – Вежа
22 березня Козерогам слід приділити увагу дому і домашнім справам. Можливо, прийшов час нарешті розібрати гардероб або зробити перестановку в квартирі?

Водолій – Дама жезлів
Водолії 22 березня можуть стати жертвами шахраїв, тому карти радять представникам Знака бути збори. Увечері можливі несподівані грошові надходження.
Риби – Вісімка кубків
Людина, який недавно з’явився в житті представників Знака, може незабаром зіграти важливу роль. 22 березня Рибам не варто витрачати свої сили даремно, вам потрібно більше відпочивати.