Гороскоп на 22 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 22 грудня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Верховна Жриця
Жриця уособлює наші неусвідомлювані сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Якщо ви щось відчуваєте – не сумнівайтеся в собі, сьогодні особливо сильна ваша жіноча сила. Ви можете не тільки вибирати правильний шлях, а й вести за собою. Але не розпиляйтеся – спочатку вирішіть свої проблеми.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлів
Ця карта відкриває вам шанс, який, має форму будь-якої захоплюючій ідеї або пропозиції, прийняте нами з захопленням. Сьогоднішній день помітно виділиться на тлі сірих буднів, ви отримаєте колосальне задоволення від нових починань. Ваша діяльність буде абсолютно нетиповою для вас але цей вихід за рамки вразить.
БЛИЗНЮКИ – Вісімка денаріями
Гороскоп по картах Таро обіцяє початок будь-якої багатообіцяючої справи. Це – карта учня, готового приступити до довгої і важкою=ї, проте надзвичайно важливої для нього роботи. У вас в житті починається новий, особливий етап. Він принесе з собою багато нового для вас як у відносинах з оточуючими людьми так і в плані особистісного зростання. Можливо початок романтичних відносин.

РАК – Валет денаріями
Карта позначає якийсь шанс, якийсь поштовх до дії. Вам надійде деяке цілком конкретна пропозиція, яке в майбутньому обіцяє матеріальний успіх. Більш того, не бійтеся великої відповідальності або об’єму майбутньої роботи – вам допоможуть у всьому.
ЛЕВ – Сімка Мечів
Сімка Мечів символізує хитрість і інтриги, підлість і обман. Ви намагаєтеся досягти результат не чесним шляхом, останнім часом у вашій поведінці занадто багато лицемірства, маленьких подлостей по відношенню до інших і навіть обману. Головне завдання для вас сьогодні – не впасти жертвою власних інтриг.
ДІВА – Світ
Світ вказує на знову здобутий єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Карта каже, що сьогодні у вас все добре. Ви засвоїли всі минулі уроки і досягли того рівня, на якому повинні бути, а всі завдання виконали бездоганно. Можете розслабитися, а потім приступати до підкорення нових висот.
ТЕРЕЗИ – Лицар Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам сьогодні зайву збудливість. Вершник Жезлів символізує жар душі, що виявляється в жадобі життя, але сьогодні він зачепить негативну сторону карти – нетерпіння, імпульсивність і схильність до перебільшень. Не беріть нічого так близько до серця, не те є можливість захворіти.
СКОРПІОН – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів відповідає періоду миру і спокою, під час якого ми розкриваємося назустріч життя і його радощів. Сьогодні ви можете бути впевненим у своїй безпеці і стабільності і просто рухатися назустріч новому. Наступний етап принесе вам щастя завдяки рішенню колишніх колотнеч.

СТРІЛЕЦЬ – Туз мечів
Карта свідчить про інтелектуальні сили, підживлює емоціями, що вириваються назовні і змінюють життя людини. Ви розвиваєтеся, але повинні бути готовим відмовитися від свого минулого впевненості в правоті і рухатися назустріч змінам. Якщо ви приймете нове все піде легко.
КОЗЕРІГ – Четвірка Кубків
Настрій цієї карти найкраще визначається поняттями “пересичення”, “перебір”. Досить вже своїм поганим настроєм “тиснути” оточуючих і ігнорувати їх спроби до спілкування. Припиніть піддаватися апатії і йдіть на зближення, якщо будете надто вперті – відносини можуть дійти до війни.

ВОДОЛІЙ – Лицар кубків
Лицар кубків означає добру, дружню атмосферу, гарний настрій і мудру посмішку. Гороскоп по картах Таро обіцяє вам спокійний і гармонійний день. Ви готові до нових захоплень, до нової любові, а також до повного занурення в мистецтво. Навіть у ситуаціях, які раніше були конфліктними прийшов світ.
РИБИ – Двійка Жезлів
Карта показує, що ми хочемо зберегти нейтральну позицію, однак ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Вас щось вибиває з колії. Здавалося б нічого особливого, звичайний день з його турботами і радощами, але ви не задоволені. Вам просто все набридло. Варто звернутися до внутрішніх поривів і зайняти більш чітку позицію.