Гороскоп на 22 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 22 квітня 2022 за картами Таро для всіх знаків Зодіаку готує багато сюрпризів.

Тарологи озвучили прогноз, згідно з яким деякі знаки можуть потрапити в халепу.

Овен – Помірність
Овнам потрібно трохи затягнути пояс. Розсудливість, відмова від надмірностей і свідоме споживання – те, що вам зараз буде корисним. Крім того, ця карта вказує на лікування, встановлення балансу, партнерство та творчість. Таро рекомендують сьогодні знайти цей стрижень, цю золоту середину – вона зробить вас стійкішим.
Телець – Паж Мечів
Гороскоп завтра каже, що вам доведеться зіткнутися з критикою. Вас недооцінюватимуть, а ваші ініціативи відкидають. Але, незважаючи на те, що вам, напевно, неприємно чути все це, постарайтеся дистанціюватися від власних амбіцій і знайти раціональне зерно в тому, що вам кажуть. Воно справді є.
Близнюки – П’ятірка Мечів
Вам належить битва. Може здатися, що всі гірші людські якості раптом виявилися в оточуючих вас людях. Ви просто не зможете мовчати, коли станете свідком підлості, лицемірства, заздрощів, злості, наклепів. Можливо, ви програєте, але якщо виберете бік світла, подібні ситуації можуть не повторитися.

Рак – Десятка Денаріїв
Ракам пощастило – у вас є все, що потрібно для тіла та для душі, ви можете насолоджуватися тим, що маєте. Намагайтеся встигнути зробити якнайбільше – все, зроблене цього дня, принесе і прибуток, і радість. Карта також вказує на успішне вирішення сімейних проблем, подорож чи шлюб із розрахунку.
Лев – Шістка Мечів
Перед Левами замаячать нові перспективи, і ви повинні вирішити, чи варто ризикувати. У вас є прагнення розпочати новий етап у житті, але зупиняє невпевненість у власних силах та неприємне відчуття, що ви залишилися одні. Гороскоп на завтра запевняє: сил у вас вистачає – як і однодумців. Сміливо приймайте правильне рішення.
Діва – Місяць
Страхи та переживання, які довгий час ховалися в глибині душі, сьогодні можуть вийти на передній план. Цей день пройде під знаком ілюзії та занурення у себе. Карта вказує на ваше прагнення замкнутися, дистанціюватися від суспільства, а також відсутність чітких цілей у житті. Ви стоїте на порозі чогось важливого, але боїтеся зробити крок. Не бійтеся.
Терези – Паж Денаріїв
Цей день минеться під знаком практичності. Ви обиратимете лише перевірені проекти і займатиметеся виключно серйозними справами. Сьогодні вас ніхто не може обдурити. Скористайтеся цією можливістю, щоб ухвалити важливі фінансові рішення, а також провести певний аудит. Емоції також мають право на існування.
Скорпіон – Колесо Фортуни
Скорпіонам випала чудова мапа! Сьогодні сама доля на вашому боці. Що б ви не робили цього дня, все вдаватиметься. Намагайтеся встигнути все, що заплановано. Але є у карти і особливий езотеричний сенс: ви можете вибирати – або обертатися в цьому колесі, відчуваючи злети та падіння, або опинитися всередині, де панують стійкість та врівноваженість.

Стрілець – Десятка Мечів
Будьте обережні. Вам може загрожувати небезпека, так що запобіжні заходи будуть як ніколи доречними – і на дорозі, і у спілкуванні з начальством. Не виключено, що вам доведеться підбивати підсумок. Рішуче підведіть межу і покінчіть із цим. Гороскоп на п’ятницю рекомендує не піддаватися руйнівним бажанням.
Козеріг – Вежа
Це мапа швидких змін. На жаль, змін негативних. Але йдеться про необхідні жертви, принісши які, ви заслужите вихід на новий щабель. Важливо прийняти це випробування, дозволити долі зробити свою справу – у такому разі ви заслужите такі ж швидкі зміни на краще.

Водолій – Зірка
Ця карта вказує на початок виходу із непростого періоду. Останнім часом у вашому житті панувала “ніч”. Тепер вона особливо темна. Але світанок уже на порозі. Зачекайте ще трохи – за все, що ви пережили, на вас чекає щедра винагорода долі.
Риби – Путівник
Сьогодні ви присвятите день пізнанню себе. Активна діяльність відійде на другий план, і ви знову згадаєте давню мрію, яка довгий час надихала вас. Ви захочете зрозуміти, наскільки ви далекі від мети, що заважає її досягненню, а що могло наблизити її. Таро рекомендують не поспішати – такі заняття не терплять суєти.