Гороскоп на 22 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Деякі знаки Зодіаку можуть зіткнутися з неприємними ситуаціями у суботу, 22 квітня 2023 року, згідно з прогнозом тарологів, який ґрунтується на картах Таро.

Гороскоп обіцяє безліч несподіванок всім знаків.

Овен – Помірність
Для Овнів рекомендується зараз виявляти розважливість, відмовлятися від надлишку і споживати усвідомлено, щоб досягти балансу та встановити партнерство. Карта Таро вказує на зцілення та творчість, тому важливо знайти золоту середину, яка зробить вас стійкішим.
Телець – Паж Мечів
Згідно з гороскопом на завтра, Тельцям доведеться зіткнутися з критикою та недооцінкою своїх ініціатив. Однак необхідно дистанціюватися від своїх амбіцій та постаратися знайти раціональне зерно у критиці, яку ви почуєте. Карта Таро “Паж Меч” підказує, що це можливо і допоможе вам розвинутися.
Близнюки – П’ятірка Мечів
Ви маєте битву з силами, що виявляють найгірші людські якості, такі як підлість, лицемірство, заздрість, злість і наклеп, які можуть бути присутніми в оточуючих вас людях. Незважаючи на те, що ви можете програти, якщо виберете бік світла, такі ситуації не повторяться.

Рак – Десятка Денаріїв
Для Раків карта Таро “Десятка Денаріїв” обіцяє удачу та позитивні емоції. У вас є все необхідне для тіла та душі, і ви можете насолоджуватися цим. Важливо постаратися максимально використовувати цей день, тому що все, що буде зроблено, принесе радість та прибуток. Карта також вказує на успішне вирішення сімейних проблем, можливість подорожі або укладання шлюбу з розрахунку.
Лев – Шістка Меч
Має бути новий етап у житті Львів, але сумніви та почуття самотності можуть зупинити вас. Однак гороскоп завтрашнього дня обіцяє, що у вас достатньо сил та підтримки однодумців, щоб ризикнути та прийняти правильне рішення.
Діва – Місяць
Для Діви цей день може бути наповнений страхами та переживаннями, пов’язаними з відсутністю чітких цілей у житті та бажанням замкнутися. Карта Місяця вказує на занурення в себе та ілюзії, але не варто боятися зробити крок уперед і подолати свої страхи.
Терези – Паж Денаріїв
Сьогодні вам доведеться бути практичним і вибирати лише перевірені проекти, займатися серйозними справами та приймати важливі фінансові рішення. Ви будете захищені від обману та зможете провести аудит. Не забувайте, що емоції також важливі.
Скорпіон – Колесо Фортуни
Карта “Колесо Фортуни” для Скорпіона обіцяє успішний день, коли все задумане вдаватиметься. Намагайтеся реалізувати все заплановане. Карта також може мати езотеричний сенс, попереджаючи про можливість обертатися в колесі життя з його злетами та падіннями, або залишатися всередині, де панує стійкість та врівноваженість.

Стрілець – Десятка Мечів
Будьте уважні, тому що вам може загрожувати небезпека, і запобіжні заходи будуть необхідні – як на дорозі, так і у спілкуванні з начальством. Можливо, вам доведеться підбивати підсумок і рішуче завершити справи, які перебувають у процесі. Гороскоп на вівторок радить утриматись від руйнівних бажань.
Козеріг – Вежа
Карта “Вежа” для Козерога віщує швидкі зміни, які, на жаль, можуть бути негативними. Однак ці зміни необхідні, щоб перейти на новий щабель. Важливо прийняти це випробування та дозволити долі зробити свою роботу. Таким чином, ви заслужите швидкі зміни на краще.

Водолій – Зірка
Ця карта говорить про те, що ви починаєте виходити зі складного періоду у вашому житті. Нещодавно у вашому житті панувала “ніч”, і зараз вона особливо темна. Але не впадайте у відчай, світанок вже настає. Зачекайте ще трохи – за все, що ви пережили, доля нагородить вас щедро.
Риби – самітник
Карта “Самітник” для Риб вказує на день, присвячений самопізнанню. Ваша активна діяльність поступиться місцем спогадам про давню мрію, яка довгий час вас надихала. Ви захочете зрозуміти, які далекі від своєї мети, що заважає її досягненню і що допоможе вам наблизитися до неї. Таро радить не поспішати, оскільки такі заняття не терплять метушні.