Гороскоп на 22 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 22 лютого 2021, по картах Таро пророкує цікавий день для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз жезлів
Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтесь в спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від займаної вас проблеми. Думайте про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає основне правило людської природи.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
У цей день ви можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з іскри потім розгориться полум’я.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка кубків
Все йде добре, і саме в тому напрямку як вам хотілося, так що ваше втручання поки більше не потрібно. Можете трохи полентяйнічать або побалувати себе.

РАК – Двійка денарієв
Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Краще повеселитесь. Проявляйте гнучкість, не відмовляйтеся спробувати щось нове, а якщо не вийшло з першого разу – спробуйте ще раз.
ЛЕВ – Шістка денарієв
Вам потрібно дочекатися правильного моменту перш ніж починати діяти. Часто вибір правильного моменту може досить помітно позначитися на результаті наших зусиль.
ДІВА – Сімка мечів
Покажіть всім, що ви не дасте обвести себе навколо пальця. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції і багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Ваш темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть напружені до межі. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно прослідкуйте за своїм настроєм. Якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете втратити сприятливий шанс, який вже так близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Вітайте наступив день, бо він сповнений дарів. Радійте життю і повноти буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість з вашими близькими і друзями.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Зберіться з духом – і прийміть удар, якщо його не уникнути. Вам допоможе карта Дев’ятка мечів, якщо ви щиро покаєтеся в скоєному раніше.
РИБИ – Шістка жезлів
Енергія може співвідноситися з тим, що вас оточує, або скоріше з вашими ментальними процесами, які в цей момент ефективні і продуктивні. Ви добре працюєте і всі ваші цілі – у вас в руках.