Гороскоп на 22 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 22 лютого 2022 року, за картами Таро передбачає цікавий день для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз жезлів
Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтеся у спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від проблеми, що займає вас. Думайте про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає головне правило людської природи.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
Цього дня ви можете пережити щось незвичне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з іскри потім спалахне полум’я.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка кубків
Все йде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше втручання поки що більше не потрібно. Можете трохи полестувати або побалувати себе.

РАК – Двійка денаріїв
Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Виявляйте гнучкість, не відмовляйтеся спробувати щось нове, а якщо не вийшло з першого разу, повторіть спробу.
ЛЕВ – Шістка денаріїв
Вам потрібно дочекатися правильного моменту, перш ніж починати діяти. Часто вибір правильного моменту може помітно позначитися на результаті наших зусиль.
ДІВА – Сімка мечів
Покажіть усім, що ви не дасте обвести себе довкола пальця. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями та дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Ваш темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них потрібні підмостки.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно простежте за своїм настроєм. Якщо у вас дійсно є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете прогаяти сприятливий шанс, який вже такий близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Вітайте день, що настав, бо він сповнений дарів. Радуйтеся життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість із вашими близькими та друзями.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Зберіться з духом і прийміть удар, якщо його не уникнути. Вам допоможе карта Дев’ятка мечів, якщо ви щиро каєтеся в скоєному раніше.
РИБИ – Шістка жезлів
Енергія може співвідноситися з тим, що вас оточує, або, швидше, з вашими ментальними процесами, які в цей момент ефективні та продуктивні. Ви добре працюєте і всі ваші цілі у вас в руках.