Гороскоп на 22 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на середу, 22 лютого 2023, по картам Таро передсказує цікавий день для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз жезлов
Спійте, або медитуйте, або відправляйтеся на прогулку, або повантажуйтесь у згадування – робіть все, щоб дати своєму розуму віддохнути від займаючої вас проблеми. Думайте про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає основне правило людської природи.
ТЕЛЕЦ – Паж жезлов
В цей день ви можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі у вас з’явиться який-то захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з скрипи потім розгориться пламя.
БЛИЗНЕЦЫ – Девятка кубков
Все іде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше вмішування поки більше не потрібно. Можете трохи полентяйничать або побалувати себе.

РАК – Двойка денариев
Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Лучше повеселитесь. Проявляйте гибкость, не отказывайтесь попробовать что-то нове, а якщо не вийде з першого разу – повторіть спробу.
ЛЕВ – Шестерка денариев
Вам потрібно очікувати правильного моменту перш ніж почати діяти. Часто вибір правильного моменту може дуже помітно сказатися про результат наших зусиль.
ДЕВА – Семерка мечей
Скажіть усім, що ви не дадете обвести себе навколо пальца. Ведя переговоры або підписаний договір, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не попасти запит.
ВЕСЫ – Двойка жезлов
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не скривайте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна ціль, ви дуже скоро переконаєтесь, що емоції та багата фантазія лише допоможуть вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Семерка жезлов
Ваш темперамент даст про себе знати, і вам хочеться “все і відразу”, або ж ви попадете в ситуацію, де страсти будуть накалені до предела. Главное не будувати далеко ідущих планів. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки.

СТРЕЛЕЦ – Четверка кубків
Уважно прослідіть за своїм настроєм. Якщо у вас дійсно є причина для огорчених, не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете отримати благоприятний шанс, який уже такий близок.
КОЗЕРОГ – Тройка мечей
Приветствуйте наступивший день, ібо він полон даров. Радуйтесь життя і повноти життя, і не забудьте подякувати суддю за те, що вона вам дала. Найкраще все буде розділяти цю радість з вашими близькими та друзями.

ВОДОЛЕЙ – Девятка мечей
Зберіться з духом – і прийміть удар, якщо його не уникнути. Вам допоможе карта Дев’ятка мечей, якщо ви щиро розкаєтеся в содеянном ранее.
РЫБЫ – Шестерка жезлов
Енергія може співвідноситися з тим, що вас окружає, або швидше з вашими психічними процесами, які в цей момент ефективні і продуктивні. Ви добре працюєте і все ваші цілі – у вас в руках.