Гороскоп на 22 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу 22 серпня 2020 року, по картах Таро говорить про те, що багато знаки Зодіаку зможуть здійснити те, що давно планували.

Дівам слід добре відпочити, а ось Левам навчитися бути не такими добрими.

Овен – Дама денарієв
Запасіться терпінням і витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не дозволяйте сьогодні нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
Телець – Пустельник
Вам набридло ваше добровільно обране самотність і усамітнення. Але вам дійсно необхідний спокій і тиша. Ви знайшли час на роздуми про життя, тому не втрачайте його даремно, а робіть висновки.
Близнюки – Трійка жезлів
Перевірте і переконайтеся, що основа у вас гарна і позиції міцні, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє. Вас чекає велика пригода і вам необхідно бути до нього готовим. Також зверніть увагу на людей, які вас оточують.
Читать: Каким знакам зодиака сентябрь 2020 готовит судьбоносную встречу, которая изменит всю жизнь

Рак – Десятка мечів
Не піддавайтеся жадобі руйнування і не захоплюйтеся порожніми проектами. Це день підведення підсумків. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чим то саме, тим більше, якщо мова йде про самому для вас дорогому. Але краще відпустіть ситуацію і розслабтеся.
Лев – Лицар кубків
Не робіть благородних жестів, якщо вони ні до чого не приведуть. Ви занадто добрі до всіх і це негативно впливає на ваше життя. Постарайтеся подумати про себе і не дайте нікому себе обдурити. Крім того, вас чекає зустріч з близькими друзями або родичами.
Діва – Четвірка жезлів
Будьте відкриті по відношенню до людей і ідей. Приймайте цікаві пропозиції і не сумуйте. Вас чекає дивовижний день, який може назавжди перегорнути ваше життя, якщо ви приймете правильні рішення. Також, вам слід добре відпочити і розслабитися.
Ваги – Сімка мечів
Будьте насторожі. Цілком можливо, що вас захочуть міцно надути. Покажіть всім, що ви теж тертий калач і не дасте обвести себе навколо пальця. Не виключено, що вас спробують обікрасти. Можливо, що ця карта радить вам самому сьогодні схитрувати.
Скорпіон – Трійка денарієв
Вам представиться шанс покінчити зі старою рутиною або звільнитися від неї, щоб перейти на більш високий рівень. Якщо це іспит, не бійтеся: карта вам випала гарна. Якщо ви вже працюєте, то вона може передвіщати підвищення.
Читать: Какие знаки зодиака самые красивые среди женщин

Стрілець – Дев’ятка мечів
Не зациклюйтеся на своїх кошмарах або на тих почуттях і вчинках, в яких рано чи пізно людині доводиться раскаіваться.Еслі ж вам дійсно загрожує небезпека ззовні, то тут є дві можливості: зберіться з духом – і прийміть удар, якщо вже його не уникнути.
Козеріг – Паж жезлів
Не вірте пропозицій і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я. Так чи інакше, не пропускайте подібних знаків.

Водолій – Туз кубків
Скористайтеся наданим шансом, він обіцяє вам велику удачу. Це день здійснення мрій. Використовуйте ж його, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти чиє то багатообіцяюче пропозиція.
Риби – Вісімка жезлів
Чекайте хороших новин і сприятливих змін. Зміни можливі навіть там, де справа, здавалося б, застопорилося навіки. Якщо ви збиралися почати щось нове, то у вас є хороший шанс домогтися успіху швидше, ніж ви розраховували.