Гороскоп на 22 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок 22 серпня 2022 року, за картами Таро, говорить про те, що багато знаків Зодіаку зможуть здійснити те, що давно планували.

Дівам слід добре відпочити, а ось Левам навчитися бути не такими добрими.

Овен – Дама денаріїв
Запасіться терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не давайте сьогодні нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
Телець – самітник
Вам набридла ваша добровільно обрана самота і самота. Але вам дійсно необхідний спокій і тиша. Ви знайшли час на роздуми про життя, тому не марнуйте його, а робіть висновки.
Близнюки – Трійка жезлів
Перевірте і переконайтеся, що основа у вас хороша і міцні позиції, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє. На вас чекає велика пригода і вам необхідно бути до нього готовим. Також зверніть увагу на людей, які вас оточують.

Рак – Десятка мечів
Не піддавайтеся спразі руйнування та не захоплюйтесь порожніми проектами. Це день підбиття підсумків. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось саме, тим більше, якщо йдеться про найдорожчий для вас. Але краще відпустіть ситуацію та розслабтеся.
Лев – Лицар кубків
Не робіть шляхетних жестів, якщо вони нічого не приведуть. Ви надто добрі до всіх, і це негативно впливає на ваше життя. Намагайтеся подумати про себе і не дайте нікому себе обдурити. Крім того, на вас чекає зустріч з близькими друзями або родичами.
Діва – Четвірка жезлів
Будьте відкриті стосовно людей та ідей. Ухвалюйте цікаві пропозиції і не сумуйте. На вас чекає дивовижний день, який може назавжди перевернути ваше життя, якщо ви приймете правильні рішення. Також, вам слід добре відпочити та розслабитися.
Терези – Сімка мечів
Будьте насторожі. Цілком можливо, що вас захочуть міцно надути. Покажіть усім, що ви теж тертий калач і не дасте обвести себе довкола пальця. Не виключено, що вас спробують обікрасти. Можливо, ця карта радить вам самому сьогодні схитрувати.
Скорпіон – Трійка денаріїв
Ви матимете шанс покінчити з колишньою рутиною або звільнитися від неї, щоб перейти на більш високий рівень. Якщо це іспит, не бійтеся: карта вам випала гарна. Якщо ви вже працюєте, то вона може віщувати підвищення.

Стрілець – Дев’ятка мечів
Якщо ж вам дійсно загрожує небезпека ззовні, то тут є дві можливості: зберіться з духом – і прийміть удар, якщо його не уникнути.
Козеріг – Паж жезлів
Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам представиться якийсь цікавий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім спалахне полум’я. Так чи інакше, не пропускайте таких знаків.

Водолій – Туз кубків
Скористайтеся наданим шансом, він обіцяє вам велику удачу. Це день виконання бажань. Використовуйте ж його, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти чиюсь багатообіцяючу пропозицію.
Риби – Вісімка жезлів
Чекайте на хороші новини та сприятливі зміни. Зміни можливі навіть там, де справа, начебто, застопорилася навіки. Якщо ви збиралися почати щось нове, то у вас є хороший шанс досягти успіху швидше, ніж ви розраховували.