Гороскоп на 22 січня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 22 січня 2022 року, за картами Таро передбачає важкий день для багатьох знаків зодіаку, причому як з фізичного, так і духовного погляду.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлов
П’ятірка Жезлов – карта, яка завзято переслідує Овнов уже протягом тривалого періоду. Вона символізує боротьбу: внутрішню із самим собою та своїми страхами, а також з обставинами, що відбуваються у вашому житті. Гороскоп на суботу пророкує Овнам день, наповнений суперечками та протиріччями, проте при цьому ви зможете з усього цього винести багато корисного для себе.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Сьогодні Таро обіцяють вам всемогутність. На карті зображений маг, якому підпорядковані стихії, простір і час, і який навчився контролювати те, що відбувається навколо, а також свої власні спонукання та бажання. Ви зможете ретельно тримати під контролем багато аспектів свого життя, але при цьому варто врахувати, що обставини будуть вам чинити опір.
БЛИЗНЮКИ – Трійка Кубків
Ця карта обіцяє веселощі: приємне проведення часу, багато спілкування і частування, а також відчуття якогось свята, що наближається. Можливо, сьогодні ви опинитеся в центрі уваги та будете справжнім героєм вечора. Гороскоп на суботу пророкує Близнюкам визнання та впевненість у своїх силах, які раптово впадуть на голову. Насолоджуйтесь цими дарами долі, але контролюйте те, що відбувається, щоб потім не стати посміховиськом.

РАК – Верховна Жриця
Вам випала карта найвищого духовного знання, інтуїції та осяянь. Схоже, що сьогодні вам відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якесь п’яте почуття даватиме відповіді на всі запитання. До того ж, можливо, раніше ви шукали розгадки багато років. Сьогодні ж, як грім серед ясного неба, прийде до вас відчуття, що все було на поверхні. Гороскоп на суботу не рекомендує займатися самокопанням.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Дев’ятка Денаріїв – карта матеріального та духовного задоволення. У цей день ви будете радіти з того, що маєте, ви будете впевнені в завтрашньому дні і оптимістично налаштовані. Гороскоп на завтра каже: ви напрацювали собі позитивну енергетику на найближчий рік, тому можете дозволити собі нарешті розслабитися.
ДІВА – Трійка Жезлов
Трійка жезлів об’єднує в собі два початку – по-перше, це людина, яка пройшла довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершин, а по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Діви нині досягли піку власної величі і цілком гармонійно почуваються у цьому стані. Це не означає, що час зупиниться назавжди, але перепочити – важливо.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Двійка Меч символізує настання періоду пристрасті та емоційний сплеск. Імовірно, що у вашому житті прийде нове любовне захоплення, яке затягне вас із головою. Не варто тримати в собі те, що так затято рветься назовні. Іншими словами, любовна пристрасть (та й взагалі будь-яка пристрасть) обов’язково має бути “виплеснута” з душі: інакше людина просто не зможе нормально жити і працювати.
СКОРПІОН – Сонце
Ця карта передбачає нагороду і впевненість у майбутньому. Гороскоп на завтра твердить вам про виконання бажань та втілення задуманих планів у життя. Швидше за все, ви отримаєте приємну новину, яка хоч і виб’є ненадовго вас зі звичної життєвої колії, але подарує справді незабутні емоції та враження. Зокрема, на вас чекає досягнення мети або матеріальний успіх, за яким будуть тріумф і публічна слава.
Читати: Як виглядають актриси, які зіграли не найсимпатичніших героїнь у фільмах

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період, коли людина відчуває непідробну радість від усього, що відбувається довкола. Нестримні веселощі – девіз вашої суботи, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. Навіть робота приноситиме задоволення, адже всі поставлені завдання будуть без праці і будь-яких перешкод вдаватися. Однак, при цьому, є ризик злякати свій успіх, який тільки-но приєднався на ваш бік.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлов
Цей день може стати днем ​​змін – змін на краще. Або звісток про такі зміни. Проблема, яка не вирішувалася протягом тривалого часу, сьогодні вирішиться легко та просто. Все відбуватиметься швидко. Перед вами виникнуть нові перспективи, можливо ви отримаєте цікаві пропозиції. Ретельно обмірковуйте їх, але не поспішайте відмовлятися.

ВОДОЛІЙ – Суд
Незважаючи на похмуру назву, насправді це гарна і дуже позитивна карта. Цього дня може “воскреснути” щось, що ви давно “поховали”. Несподівано новий розвиток може отримати проект, на якому ви давно поставили хрест, або відродиться стара дружба, коротше кажучи, станеться щось таке, що дасть старт новому витку вашого життя.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості та розуміння вищих взаємозв’язків всього, що відбувається у житті. Вона вказує, що ви в даний момент робите або плануєте речі, результати яких виявляться лише в далекому майбутньому, при цьому докорінно змінивши ваше життя. Мабуть, щось нове увірветься в долю, подарувавши їй абсолютно нові фарби, хоч і позбавить вас колишнього спокою.