Гороскоп на 22 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 22 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає всім знакам Зодіаку насичений на пригоди день.

 

ОВЕН – Туз жезлів
На вас чекає спалах натхнення. Обнадійливий початок чогось нового зможе показати вам, що у вас є сила волі та рішучість. Збережіть цей момент і будьте уважні та обережні. Карти Таро кажуть, що у вас все вийде.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
Коли випадає ця карта, значить на вас чекає щось яскраве. Ви й справді можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка кубків
Ця карта виправдовує радість найпростіших насолод. Влаштуйте собі сьогодні свято. Ви це заслужили. Все йде добре, і саме в тому напрямку, як вам хотілося, так що ваше втручання поки що більше не потрібно.

РАК – Двійка денаріїв
Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи. Виявляйте гнучкість. Не відмовляйтеся від гарної справи лише через мінливий настрій.
ЛЕВ – Шістка денаріїв
Вам належить виявити щедрість. Допоможіть людині, яка звернулася до вас зі своєю бідою, позичіть їй грошей або принаймні постарайтеся бути поблажливими до її проблем, недоліків та поглядів.
ДІВА – Сімка мечів
Будьте насторожі. Цілком можливо, що вас захочуть міцно надути. Покажіть усім, що ви не дасте обвести себе довкола пальця. Не виключено, що вас спробують обікрасти. Ведучи переговори чи підписуючи договори, будьте особливо уважні.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Дотримуйтесь нейтралітету. Будьте готові не лише на словах, а й на ділі. Вам ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися із цього приводу не варто.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
У четвер, будьте насторожі, щоб не проґавити з рук важливої ​​для вас справи. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дрібниця може викликати у вас образу. І навіть якщо у вас справді є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Не зраджуйте мрій, щоб не випробувати розчарування. Вам так чи інакше доведеться проковтнути гірку пігулку. На вас чекає чергова невдача на роботі, “неприємна звістка” або болісне рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Пройдіть через свій страх до кінця і, якщо це потрібно, здійсніть покаяння. Не зациклюйтеся на своїх кошмарах або тих почуттях і вчинках, в яких рано чи пізно людині доводиться каятися.
РИБИ – Шістка жезлів
Ви можете бути впевнені у перемозі, тому що у четвер для вас день успіхів! На вас чекає хороша новина. Тим більше, якщо у вас щойно закінчилася смуга невдач: ви переконаєтеся, що справи пішли вгору.