Гороскоп на 22 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 22 жовтня 2022 року, за картами Таро.

Дівам і Рибам слід берегти себе в цей день і не витрачати сили на непотрібний клопіт, а ось Левам і Овнам необхідно старанно попрацювати.

ОВЕН – Туз денаріїв
Останнім часом, ви вже неодноразово переживали періоди пригніченості та безпричинного роздратування. Всі ці тривожні ознаки вказують на те, що нинішній уклад вашого життя вичерпав себе: настав час готувати майбутні зміни. Дочекайтеся зручного моменту та починайте власний бій за своє щастя. Зовсім скоро ви звикнете до нового укладу свого життя і все піде своєю чергою.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
Коли з’являється ця карта, вона означає, що ви повертаєтеся обличчям до Місяця, іншим словом, до джерела своєї інтуїції. У більш загальних термінах, ця карта може означати повернення до витоків, або звернення уваги на приховані чи найменш очевидні аспекти.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Останнім часом, ви вже неодноразово переживали періоди пригніченості та безпричинного роздратування. Всі ці тривожні ознаки вказують на те, що нинішній уклад вашого життя вичерпав себе: настав час готувати майбутні зміни.

РАК – Дама жезлів
Не слухайте нікого. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Не забувайте про свої довгострокові плани. Ви зустрінетеся з доброю жінкою, яка володіє великим материнським серцем, і ця зустріч відіграє певну роль у вашій долі.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Настав час діяти та реалізовувати свою мрію, бажати та домагатися. Вам доведеться взяти ініціативу у свої руки, показати свою перевагу, а також виявляти силу волі, йти до мети та розкрити свій потенціал.
ДІВА – Десятка денаріїв
Ви можете пережити щось незвичне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я. Так чи інакше, не пропускайте таких знаків. Головне пам’ятайте, що ви людина і вам, як і іншим, потрібен час на себе та власні потреби.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Усіми шляхами уникайте стресових ситуацій. Ваші внутрішні демони та ангели, які оберігають вас тільки і чекають, щоб поневолити ваш розум. Не шукайте схід власного сонця, а постарайтеся не податися на захід. Ви самі відштовхуєте від себе успіх та удачу, хоч і не помічаєте цього.
СКОРПІОН – Вісімка денаріїв
Не думайте про те, що вам все зійде. Там, де ваше серце – там ваша скарбниця. Ви відвертаєтеся від проблем, а не вирішуєте їх. Не заважайте собі працювати над помилками та налагоджувати зв’язки з людьми. Будьте певні, що вас зможуть зрозуміти. Крім того, ви постійно упускаєте щось важливе, щось турбує вас. Вловіть цей момент і тоді у вашому житті настане спокій та умиротворення.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
Згадайте, що ви відчували, коли були дитиною. Який у вас найяскравіший спогад? Ви знаєте, що у цей момент відчули себе щасливим. Тоді що заважає вам бути щасливим зараз? Ви знаєте відповідь. Позбавтеся того, що змушує вас сумувати. Відріжте від себе непотрібних людей та спалить усі мости.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Ви не можете уявити своє майбутнє і постійно концентруєтеся на минулих невдачах. Припиніть це, і тоді у вашому житті з’являться нові фарби. Перестаньте ділити світу на чорне та біле, знайдіть власну палітру та урізноманітнюйте своє дозвілля.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Настав час розлучитися зі своїм минулим. Рух – це життя і вам вистачить сил зрушити з місця. Доля не змогла зламати вас і ви пройшли через весь тягар і гідно винесли всі страждання. Тепер настав час веселитися, радіти та розпочати нове життя. Вам не загрожує забуття та невдачі, якщо ви зберетеся з думками та знайдете свій справжній шлях.
РИБИ – Туз кубків
Ви намагаєтеся знайти щастя в найпростіших речах і радіти кожному моменту. Незважаючи на те, що це досить складний шлях, він вірний і вам не слід сходити з нього. Подолайте нудьгу та тугу. Перестаньте думати про те, що не відбулося і рухайтеся далі. Щирість – ваша головна зброя проти недоброзичливців. Почувши правду – вони складуть зброю і відступлять поступаючись перемогою вам.