Гороскоп на 23 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 23 липня 2022 року за картами Таро готує для всіх знаків Зодіаку новини у діловій та особистій сферах.

Доля готує вас до початку абсолютно нового періоду життя. Низка неприємних подій вичерпається, за ними починається біла смуга.

ОВЕН – Сімка денаріїв
Овни у суботу будуть зайняті самокопанням та можуть потрапити під хвилю розчарувань. Гороскоп на завтра каже, що день змусить замислитись над надіями, які раніше не справдилися. Якийсь час тому ви посіяли насіння – вклали сили і кошти в якусь справу. Але результату не дочекалися. Астрологи радять не панікувати – усьому свій час.
ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів
У суботу Тельці можуть зіткнутися із небезпечною ситуацією, яка може підірвати ваш бойовий дух. Можливо, ви робите щось таке, що не подобається оточуючим. Рано чи пізно знайдеться той, хто зможе “устромити палицю вам в колесо” і нашкодити. Але постарайтеся тримати удар максимально впевнено.
БЛИЗНЮКИ – Паж денаріїв
Гороскоп на сьогодні для Близнюків обіцяє представникам цього знаку приплив фінансових коштів. Причому із найнесподіваніших джерел. але пам’ятайте, що не можна розмінюватися на дрібницю, тому що раптові гроші – це завжди ризик. А якщо ризикувати – то лише по-великому.

РАК – Лицар Денаріїв
Раки – консервативні і часто надто практичні люди, і ці риси, як не дивно, іноді заважають їм реалізовувати свої плани. Зрозуміло, не всім подобається, коли їм диктують, що робити у тій чи іншій ситуації. Будь-яка людина іноді потребує божевільних і легковажних вчинків. Гороскоп на завтра говорить про те, що настав час було б забути, що саме подумають про вас сторонні. Зробіть щось собі.
ЛЕВ – Верховна жриця
Леви зосередилися на духовному, і, як кажуть карти Таро, це правильне рішення. Не завжди матеріальні блага здатні зробити вас щасливими, іноді варто робити ставку на емоції та почуття. Гороскоп каже, що ваше завдання на найближчий час – знайти баланс між першим та другим. ДІВА – Дев’ятка кубків
Гороскоп на суботу обіцяє Дівам яскраві емоції та насичений день: у вас виникне непереборне бажання робити щось таке, чого раніше від вас ніхто не міг очікувати. Безумовно, це принесе свої плоди, але варто враховувати, що у будь-якій ситуації необхідно мати голову на плечах. Ну і не забувати про здоровий глузд.
ТЕРЕЗИ – Десятка денаріїв
Карти Таро кажуть, що Терезам варто подумати про сімейні цінності. Ваші близькі як ніколи потребують вашої підтримки та доброго слова. Не позбавляйте їх цієї простої радості, інакше відносини можуть погіршитися. Особливо варто звернути увагу на те, як останнім часом з вами спілкуються рідні та кохані. Можливо, вони давно давали вам сигнали, але ви цього вперто не помічали?
СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіони давно чекають на наступ нового витка в житті, оскільки на попередньому вони вже реалізували весь свій потенціал. Вам вже досить довгий час здається, що ви ходите по колу і нічого цікавого і навколишнього не відбувається. Порадійте, період затишшя минув і тепер на вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець
Гороскоп на сьогодні радить Стрільцям провести цю суботу максимально спокійно. Не миготіть, не поспішайте події і тим більше не робіть ризикованих ставок на що-небудь. Вам зараз важливо “залягти на дно” і поводитися якомога тихіше. Інакше ви можете злякати велику удачу.
КОЗЕРІГ – Король жезлів
Козероги відчують небувалий приплив сил, і Таро каже, що це недарма. З’явиться стійке відчуття, що вам під силу будь-яке завдання, власне так воно і є. Все, чого від вас вимагають – це бути уважним до оточуючих та не забувати про те, чого насправді хочете саме ви. Гороскоп на завтра радить трохи розслабитися та подумати, до якої мети йти далі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів
Гороскоп для Водоліїв радить їм звернути увагу на ваші стосунки з коханими. Зараз настав той період, коли ви зможете зробити їх максимально гармонійними та комфортними. При цьому вам не доведеться прикладати помітних зусиль, просто підштовхніть обставини та чекайте на результати. Все станеться саме собою.
РИБИ – ВЕЖА
Риби 23 липня замисляться про зміни. Йдеться не тільки про те, що ви самі можете змінити, а ще й про випадки, коли від вас нічого не залежить. Іноді події розвиваються дуже швидко: одного разу ви маєте все, в інший – все втрачаєте. Не варто плакати про те, що пішло від вас останнім часом, і особливо про людей. Значить, це заважало вам продовжувати свій шлях.