Гороскоп на 23 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 23 лютого 2021 року по картах Таро пророкує яскраві зміни для всіх знаків Зодіаку.

Однак варто бути максимально уважними – вони можуть мати як позитивний, так і негативний окрас.

ОВЕН – Імператор
Гороскоп на вівторок передрікає вам стабільність, упевненість в завтрашньому дні і стійкість в особистих відносинах. Період, коли життя підкидає вам різноманітні сюрпризи, підійшов до фіналу, і тепер доля дарує вам щось більш цінне: спокій і гармонію. Насправді Овнам давно потрібно було трохи розсудливим, оскільки останнім часом постійно кудись несло. При чому не завжди в правильному напрямку. Карти кажуть, що у вас буде час на роздуми про минуле і майбутнє, скористайтеся ним грамотно.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Карта правосуддя говорить про те, що вам давно не вистачає морального настанови, чітко визначеної системи переконань, розуміння правильного і неправильного. Ви звикли все вирішувати самостійно і тільки так, як самі вважаєте за потрібне. Звертати увагу на чужу думку, навіть якщо воно вірне, явно поза справами Тельців, проте ситуацію варто змінити. Гороскоп на завтра радить трохи забути про своє “я” і згадати про те, що в світі існують і інші люди. І багато хто з них потребують вашої підтримки.
БЛИЗНЮКИ – Утримання
Незважаючи на досить вибуховий характер і невгамовність, в даний час Близнюки відчувають заспокоєння і спокій. Іноді цей стан межує з апатією і інертністю, але все ж, як каже гороскоп на вівторок, для представників цього знака Зодіаку це дуже корисно. Заспокоїтися, подумати над тим, що відбувається навколо і зробити якісь висновки про виконану шляху – досить важливо саме зараз.

РАК – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – позначає боротьбу: вона проходить як всередині вас самих, так і по відношенню до обставин. Ви в тупику, і про це самі прекрасно знаєте. При чому, виною всьому – ви самі. Гороскоп радить Рибам терміново згладити всі гострі кути, висловити все образ і почати нарешті таки по-дорослому вирішувати всі проблеми. Інакше станете ворогом №1 для більшості оточуючих. Робіть правильні висновки.
ЛЕВ – Дама Кубків
Ця карта говорить, що ви повинні підготуватися до самопожертви, нехай навіть для цього доведеться переступити через самого себе. Гороскоп на сьогодні для Львів радить набратися терпіння і стійко винести всі випробування, які підготувала всесвіт. Ваше емоційний стан завтра буде таким, що ви особливо ясно відчуєте душевні сподівання і потреби оточуючих. На жаль не виключено, що є ризик і постраждати за чужих негативних емоцій. І все ж підіть назустріч людям. Не забувайте про інтуїцію, вона вбереже вас від сильних душевних ран.
ДІВА – Паж денаріями
Цей день може принести вам нові перспективи в поліпшенні матеріального добробуту. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції, що стосуються підвищення по службі, або грошових вкладень. Все, що вам запропонують, варто прийняти – це буде на користь. Пам’ятайте, все залежить тільки від вас самих. Не забувайте дивитися по сторонах, деякі люди чекають вашої похвали.
ТЕРЕЗИ – Десятка Мечів
Ця карта означає штучний, іноді насильницький кінець, тобто настає “не в свій час”. Вас чекає біль і різкі негативні переживання. Так завжди буває коли мова заходить про розставання або втрати. Щось зміниться в вас і в вашому сприйнятті світу. Головне – не бійтеся змін. Карти Таро радять вам якось тимчасово ізолювати себе від зовнішніх подразників і відгородитися від можливих конфліктів, інакше вибуховий настрій може спровокувати величезну біду.
СКОРПІОН – Світ
Це дивовижна карта, що символізує завершення великого шляху, тріумф і досягнення бажаної мети. Причому, мова тут не просто про якийсь повсякденному, земному справі, про план, який реалізувався. Ця карта – про глобальну зміну. Світ в даному випадку означає умиротворений стан людини, яка спіткала вищу істину, який перестав бути рабом своїх бажань і пристрастей і який навчився цінувати кожну мить життя. Гороскоп на сьогодні чітко говорить про те, що день буде особливим, можна не сумніватися.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка денаріями
Шістка денаріями – це карта, яка допоможе вам розкритися і показати свої вміння. Можливо, вам доведеться взятися за щось нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому підсумку вас чекає успіх. Ось тільки самі ви досягти його не в силах – знадобиться допомога людей, які до вас небайдужі.
КОЗЕРІГ – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів ніколи не буває випадковою або непомітною картою в розкладі. Вона є хранителем дуже позитивною і потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлів випадає в особистому розкладі людям, про яких прийнято говорити, що вони – щасливчики. Гороскоп на вівторок каже, що і на вашу вулицю прийшло празднік.Сегодня ви святкуєте удачу, тим самим висловлюючи вдячність долі. Зробіть так, щоб всі подарунки долі були заслуженими.

ВОДОЛІЙ – Дама Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з точки зору духовної складової життя. Дама Мечів передрікає активне прагнення до ідеалу і боротьбу за власну незалежність. Гороскоп на завтра каже, що ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – перш за все, в плані прийняття рішень. Методично ви будете обрубувати одну за одною ланцюга, що сковують ваші рухи. Варто зазначити, що на цьому терені ви неодмінно досягнете успіху, але однодумців і просто друзів у вас стане менше.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розставання, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це швидше за все кінець якийсь тривалої прихильності, яка сковувала вас довгий час. Не бійтеся рубати канати, тягнуть вас на дно. Інакше потім вибратися з ями може бути дуже складно. І головне, як каже гороскоп на завтра, не бійтеся сміливих рішень, так як зробити правильний крок вам допоможуть близькі. Попросіть їх про допомогу, і вона неодмінно протягнуть вам руку.