Гороскоп на 23 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 23 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує яскраві зміни для всіх знаків Зодіаку.

Проте варто бути максимально уважними – вони можуть мати як позитивне, так і негативне забарвлення.

ОВЕН – Імператор
Гороскоп на середу пророкує вам стабільність, впевненість у завтрашньому дні та стійкість у особистих стосунках. Період, коли життя підкидає вам різноманітні сюрпризи, підійшов до фіналу, і тепер доля дарує вам щось цінніше: спокій та гармонію. Насправді Овнам давно потрібно було трохи розсудливі, оскільки останнім часом постійно кудись несло.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Карта правосуддя говорить про те, що вам давно не вистачає морального настанови, чітко визначеної системи переконань, розуміння правильного та неправильного. Ви звикли вирішувати все самостійно і тільки так, як самі вважаєте за потрібне. Звертати увагу на чужу думку, навіть якщо вона вірна, явно не приділяє Тельцю, проте ситуацію варто змінити.
БЛИЗНЮКИ – Помірність
Незважаючи на досить вибуховий характер і невгамовність, нині Близнюки відчувають умиротворення та спокій. Іноді цей стан межує з апатією та інертністю, але все ж таки, як каже гороскоп на середу, для представників цього знака Зодіаку це дуже корисно. Заспокоїтися, подумати над тим, що відбувається навколо, і зробити якісь висновки про зроблений шлях – досить важливо саме зараз.

РАК – П’ятірка Жезлов
П’ятірка Жезлов – означає боротьбу: вона проходить як усередині вас самих, і щодо обставин. Ви в глухому куті, і про це самі чудово знаєте. До того ж, виною всьому – ви самі. Гороскоп радить Рибам терміново згладити всі гострі кути, висловити всі образи і почати по-дорослому вирішувати всі проблеми. Інакше ви станете ворогом №1 для більшості оточуючих. Робіть правильні висновки.
ЛЕВ – Дама Кубків
Ця карта каже, що ви повинні підготуватися до самопожертви, нехай навіть для цього доведеться переступити через себе. Гороскоп на сьогодні для Львова радить набратися терпіння та стійко винести всі випробування, які підготував всесвіт. Ваш емоційний стан завтра буде таким, що ви особливо ясно відчуєте душевні сподівання та потреби оточуючих.
ДІВА – Паж Денаріїв
Цей день може принести вам нові перспективи покращення матеріального добробуту. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції щодо підвищення по службі або грошових вкладень. Все, що вам запропонують, варто прийняти – це буде на користь. Пам’ятайте, все залежить лише від вас самих. Не забувайте дивитися на всі боки, деякі люди чекають вашої похвали.
ТЕРЕЗИ – Десятка Мечів
Ця карта позначає штучний, іноді насильницький кінець, тобто настає “не свого часу”. Вас чекає біль та різкі негативні переживання. Так завжди буває коли мова заходить про розставання чи втрати. Щось зміниться у вас та у вашому сприйнятті світу. Головне – не бійтеся змін. Карти Таро радять вам якось тимчасово ізолювати себе від зовнішніх подразників та убезпечитися від можливих конфліктів, інакше вибуховий настрій може спровокувати величезне лихо.
СКОРПІОН – Світ
Це дивовижна карта, що символізує завершення великого шляху, тріумф та досягнення бажаної мети. Причому, мова тут не просто про якусь звичайну, земну справу, про план, який реалізувався. Ця карта – про глобальну зміну. Світ у цьому випадку означає умиротворений стан людини, яка спіткала вищу істину, яка перестала бути рабом своїх бажань і пристрастей і яка навчилася цінувати кожну мить життя.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв
Шістка Денаріїв – це карта, яка допоможе вам розкритися та показати свої вміння. Можливо, вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання чи нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх. Ось тільки самі ви досягти його не в змозі – знадобиться допомога людей, які до вас небайдужі.
КОЗЕРІГ – Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов ніколи не буває випадковою або непомітною картою у розкладі. Вона є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлов випадає в особистому підході до людей, про яких прийнято говорити, що вони – щасливчики. Сьогодні ви святкуєте удачу, тим самим висловлюючи подяку долі.

ВОДОЛІЙ – Дама Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з погляду духовної складової життя. Жінка Мечів пророкує активне прагнення до ідеалу і боротьбу за власну незалежність. Гороскоп на завтра каже, що ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед щодо прийняття рішень. Методично ви обрубуватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розлука, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це швидше за все кінець якоїсь тривалої прихильності, яка сковувала вас довгий час. Не бійтеся рубати канати, що тягнуть вас на дно. Інакше потім вибратися з ями може бути дуже складно.