Гороскоп на 23 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на четвер, 23 лютого 2023 року, по картам Таро пророчить яскраві зміни для всіх знаків Зодіака.

Однак варто бути максимально уважними – вони можуть мати як позитивний, так і негативний окрас.

ОВЕН – Імператор
Гороскоп на четвер прогнозує вам стабільність, впевненість в завтрашньому дні і стійкість в особистих відносинах. Період, коли життя підкидає вам різноманітні сюрпризи, підойшов до фіналу, і тепер судьба дарит вам нечто більш цінне: спокій і гармонію. На самому деле Овнам давно потрібно було трохи поступитися, оскільки в останній час постійно куда-то несло.
ТЕЛЕЦ – Правосудие
Карта правосуддя говорить про те, що вам давно не хватає морального наставлення, четверто визначеної системи переконань, розуміння правильного і неправильного. Ви привикли все вирішувати самостійно і тільки так, як самі вважаєте потрібним. Звернути увагу на чуже думку, навіть якщо воно вірне, явно не вдав Тельцова, однак ситуацію варто змінити.
БЛИЗНЕЦЫ – Воздержание
Незважаючи на досить вибуховий характер і неугомонность, в даний час Близнеці відчувають умиротворення і покою. Іноді це стан обмежений апатией і інертністю, але все те, як говорить гороскоп на четвер, для представників цього знака Зодіака дуже корисно. Спокійно, подумати над проходячим навколо і зробити які-то висновки про проделанном шляху – досить важливо саме зараз.

РАК – Пятерка Жезлов
Пятерка Жезлов – обозначає боротьбу: вона проходить як всередині вас самих, так і по відношенню до обставин. Ви в тупіку, і об цьому самі прекрасно знаєте. При чем, виной всему – вы сами. Гороскоп радить Рибам срочно сгладить все острые углы, высказать все обиды и начать нарешті-таки по-взрослому вирішити всі проблеми. Інакше станете врагом №1 для більшості оточуючих. Делайте правильные выводы.
ЛЕВ – Дама Кубков
Ця карта говорить, що ви повинні підготуватися до самопожертвування, пусть навіть для цього доведеться перешагнути через самого себе. Гороскоп на сьогодні для Львова радить набрати терпіння і стійко винести всі випробування, які підготувала вселенна. Ваше емоційне стан завжди буде таким, що ви особливо ясно відчуваєте душевні чаяння і потреби оточуючих.
ДЕВА – Паж Денаріев
Цей день може принести вам нові перспективи в поліпшенні матеріального благосостояния. Можу подати дуже цікаві пропозиції, які потребують підвищення по службі, або грошових вкладень. Все, що вам пропонується, варто прийняти – це буде на користуванні. Пам’ятайте, все залежить тільки від вас самих. Не забувайте дивитися по сторонам, деякі люди чекають вашої похвали.
ВЕСЫ – Десятка Мечей
Ця карта обозначає штучний, іноді насильственний конец, то є наступаючий “не у свій час”. Вас чекає біль і різкі негативні переживання. Так завжди буває, коли річ заходить про розставаннях або втратах. Що-то поминається у вас і у вашому восприятии мира. Главное – не бойтесь перемен. Карти Таро радять вам як-то тимчасово ізолювати себе від зовнішніх подразників і оградитися від можливих конфліктів, інакше вибуховий настрій може спровокувати величезну біду.
СКОРПІОН – Мир
Це дивовижна карта, яка символізує завершення великого шляху, тріумф і досягнення бажаної цілі. Причем, речь тут не просто про те, як-то обиденному, земному деле, про план, який реалізувався. Ця карта – про глобальну зміну. Мир в даному випадку означає умиротворений стан людини, який досяг вищої істини, який перестав бути роботою своїх бажань і страстей і який навчився цінувати кожну миг життя.

СТРЕЛЕЦ – Шестерка Денариев
Шестерка Денарієв – це карта, яка допоможе вам розкрити і показати свої навички. Можливо, вам належить прийнятися за що-то нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і виконання якого-то бажання. Що б це ні було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому результаті вас очікує успіх. Ось тільки самі ви досягнете його не в силах – понадобиться допомога людям, які до вас небезпеки.
КОЗЕРОГ – Четверка Жезлов
Четверка Жезлов ніколи не буває випадковою або незаметною картою в розкладі. Вона є хранителем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четверка Жезлов входить в особистий розклад людей, про які прийнято говорити, що вони – счастливчики. Гороскоп на четверг говорить, что и на вашу улицу пришел праздник.Сегодня вы празднуете удачу, тем самым выражая подяку судьбе.

ВОДОЛЕЙ – Дама Мечей
Вам випала цікава карта, в особливості з точки зору духовної складової життя. Дама Мечей передбачає активне стремлення до ідеалу і боротьбу за власну незалежність. Гороскоп на завтра може говорити, що ви передбачаєте реальні кроки, щоб отримати більше свободи – перш за все, в плані прийняття рішень. Методично ви будете обробляти одну за іншою ціною, що сковує ваші рухи.
РЫБЫ – Смерть
Але після цього завжди настає нове початок. Для Риб – це швидше всього кінець якої-то тривалої прив’язаності, яка сковувала вас довгий час. Не бойтесь рубить канаты, тянущие вас на дно. Інакше потім вибратися з ями може бути дуже складно.