Гороскоп на 23 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 23 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Терези та Діви. А ось Рибам у цей день слід приділити увагу своїм близьким.

Овен – Вежа
Карти Таро рекомендують даремно не впадати у відчай і не драматизувати у випадку, якщо ваші плани будуть не так, як ви собі замислили. Вже скоро все налагодиться і результат буде ще кращим, ніж ви очікували.
Телець – Сонце
Тільцям 23 травня варто очікувати успіху у справах – вам вдаватиметься точно, легко та зрозуміло висловлювати свої задуми, що сприятиме добрим результатам.
Близнюки – Дама Денаріїв
Ймовірно, Близнюкам доведеться шукати нові варіанти заробітку. Виключіть сумнівні справи зі списку варіантів для нових доходів – позики до добра не приведуть, а лише погіршать становище.

Рак – ​​
Ворожіння на картах Таро каже, що Ракам 23 травня не варто витрачати багато сил та енергії на виконання рутинних завдань. Присвятіть день творчості, спрямованій на кар’єрне зростання.
Лев – ​​
Карти Таро радять Левам 23 травня бути обережними зі здоров’ям. Насамперед уникайте стресових ситуацій, адже вони можуть стати головною причиною поганого самопочуття.
Діва – ​​ Колесо Фортуни
23 травня у вас буде успішний день. Все вдаватиметься легко і без напруги. Не розраховуйте на інших у вирішенні особистих питань, вам цілком вистачить власних сил.
Терези – Зірка
Терези, все, що ви собі 23 травня запланували і про що мріяли – справдиться. Тільки для цього важливо не сидіти в чотирьох стінах склавши руки, а бути активними та пробивними.
Скорпіон – Паж Кубків
23 травня на Скорпіонів навалиться купа справ. Намагайтеся бути максимально зосередженими, щоб нічого не випустити з уваги. Увечері прийміть гарячу ванну або подивіться фільм – вам потрібні позитивні емоції.

Стрілець – ось пустельник
23 травня вирішуйте важливі питання та не переживайте, що вам щось не вдасться. Час проведений наодинці з собою допоможе вам знайти спокій і душевну рівновагу.
Козеріг – Правосуддя
Карти Таро кажуть, що 23 травня може виникнути ситуація, в якій доведеться зробити важливий вибір. Заздалегідь переконайтеся, що ви проаналізували своє рішення та приймаєте його виважено.

Водолій – ​​ Світ
Водолії зараз хороший період для вирішення фінансових питань, а домашні – краще відкласти на інший день. Вечір присвятіть собі та процедурам догляду.
Риби – ​​​ Верховна Жриця
Карти Таро кажуть, що день буде невдалим для риб. Краще залишайтеся вдома та не плануйте жодних важливих справ. Проведіть весь вільний час із близькими за переглядом фільмів.