Гороскоп на 23 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 23 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що Близнюків чекає чудовий день романтики і любові, а у Дів можуть виникнути конфлікти і непорозуміння.

 

Овен – карта дня Таро “Четвірка мечів”
Вас чекає день відпочинку і релаксу, які підуть вам на користь. Так що не дивуйтеся, якщо серед дня ви відчуєте втому, бажання зануритися в себе і відійти від проблем.
Телец- карта дня Таро “Паж Пентакль”
Карта дня попереджає, щоб ви були акуратніше в сфері матеріальних цінностей і не смітили грошима. Довірливість – ваш ворог. А тому не піддавайтеся на авантюри.
Близнюки – карта дня Таро “Королева кубків”
Чудовий день для любові, романтичних зустрічей і побачень з коханими людьми, друзями, родичами. Вам надасть всіляке сприяння найвпливовіша жінка.

Рак – карта дня Таро “Сила”
День передбачає схильність до різних крайнощів в сфері відносин з людьми. Ви можете відчувати цілий спектр почуттів: від яскраво вираженого негативу до щирого бажання допомогти.
Лев- карта дня Таро “Маг”
Все у ваших руках. Дивовижне відчуття власної сили, здатної гори перевернути і одним махом вирішити всі проблеми. Постарайтеся, щоб ваші цілі були дійсно важливими.
Діва- карта дня Таро “Туз кубків”
Вам слід проявити обачність у сфері почуттів і відносин. У цей день часто виникають конфлікти і непорозуміння навіть між близькими і рідними людьми.
Трези – карта дня Таро “Верховна Жриця”
Цей день може провокувати на необачні рішення і імпульсивні вчинки, від яких бажано намагатися йти. Ви ризикуєте наробити помилок, які складно виправити.
Скорпіон- карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.

Стрілець – карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку вашої кар’єри. Ви відмінно себе зарекомендуєте перед керівництвом, так що можете розраховувати на премію, підвищення і розвиток перспектив.
Козерог- карта дня Таро “Двійка жезлів”
День розумової праці, навчання, обмірковування і побудови планів на майбутнє. Навіть найфантастичніші мрії цього дня здатні перетворитися в реальність, якщо дуже захотіти.

Водолей- карта дня Таро “Імператор”
В цей день в повній мірі відчуєте себе господарем становища. Ситуація буде розвиватися під вашим контролем і в будь-якій боротьбі ви здатні вийти беззаперечним переможцем.
Риби-карта дня Таро “Трійка кубків”
У цей день ви відчуєте емоційний підйом і позитивні почуття від здійснення задуманих ідей і планів. Обов’язково поділіться своєю радістю з близькими.