Гороскоп на 23 вересня 2022 р. На картках таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 23 вересня 2022 року, на картках Таро, каже, що Близнюки матимуть чудовий день романтики та любові, а у дівчини можуть виникнути конфлікти та непорозуміння.

 

Овен – карта дня таро “Чотири мечі”
Ви чекаєте дня відпочинку та відпочинку, що вам принесе користь. Тож не дивуйтеся, якщо посеред дня ви відчуваєте втому, бажання зануритися в себе і відійти від проблем.
Taurus – карта «Пентакла» Дня Таро (у перевернутому положенні)
Карта дня попереджає, що ви більш точні у сфері матеріальних цінностей і не згасають гроші. Довіра – це ваш ворог. Тому не піддайтеся пригодам.
Близнюки – Карта дня таро “Королева чашок”
Чудовий день для любові, романтичних зустрічей та побачення з улюбленими людьми, друзями, родичами. Впливова жінка надасть вам усілякі допомоги.

Рак – карта «сили» таро (у перевернутому положенні)
День передбачає тенденцію до різних крайнощів у галузі відносин з людьми. Ви можете відчути цілий спектр почуттів: від вираженого негативу до щирого бажання допомогти.
Лев – Карта Дня Таро “Маг”
Все у ваших руках. Дивовижне відчуття власної сили, здатне повернути гору і вирішити всі проблеми одним махом. Спробуйте зробити свої цілі дійсно важливими.
Діва – карта «чашки туза» (у перевернутому положенні)
Ви повинні бути розсудливими в галузі почуттів та стосунків. У цей день конфлікти та непорозуміння часто виникають навіть між близькими та родичами.
Терези – карта Дня Таро «Верховна жриця» (у перевернутому положенні)
Цей день може спровокувати необачні рішення та імпульсивні дії, з яких бажано спробувати піти. Ви ризикуєте робити помилки, які важко виправити.
Скорпіон – Карта дня таро “Ace Pentakly”
Чудовий день чекає вас, що принесе хороший настрій, силу та енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів у фінансовому секторі.

Стрілець – карта Дня Таро “Король паличок”
Сприятливий день для розвитку вашої кар’єри. Ви прекрасно доведете себе керівництву, щоб ви могли розраховувати на бонус, збільшення та розвиток перспектив.
Козеріг – карта дня Таро “Творець паличок”
День психічної роботи, навчання, роздумую над планами на майбутнє. Навіть найбільш фантастичні мрії цього дня здатні перетворитися на реальність, якщо ви дійсно хочете.

Водолій – це карта Дня Таро “Імператор”
У цей день ви повністю відчуєте себе майстром ситуації. Ситуація розвиватиметься під вашим контролем, і в будь -якій боротьбі ви зможете вийти з безумовного переможця.
Риба – карта таро «Тройка чашки»
У цей день ви відчуєте емоційний підйом та позитивні почуття від реалізації запланованих ідей та планів. Обов’язково поділіться своєю радістю з коханими.