Гороскоп на 23 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 23 жовтня 2021 року по картах Таро.

Водоліям слід бути уважними до свого оточення, а ось Скорпіонам і Ракам з головою зануритися в роботу.

ОВЕН – Десятка кубків
Ви ніколи не дізнаєтеся, що зберігає в собі темрява, оскільки вас оточує тільки світло. Не намагайтеся шукати відповіді на питання, які насправді не дуже цікавлять вас. Будьте терпиміше і розумніші тих, хто намагається нашкодити вам. Чи не ступайте на стежку війни і дійте використовуючи тільки свій розум. Фізична сила не принесе вам необхідного для успіху результату.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денарієв
Ви до сих пір вірите, що вам не потрібна допомога. Але це неправда і десь глибоко всередині себе ви знаєте це. Спроба здаватися сильніше і розумніше всіх не приносить вам радість, а тільки стомлює вас. Будьте уважні до власних бажань і не жертвуйте ними заради інших.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Бігти від проблем – не найкраща тактика. Це приносить вам тільки нові неприємності, тому постарайтеся знайти рішення у власній голові і почніть рухатися далі. Ваше байдужість тільки погіршує ситуацію і налаштовує проти вас близьких людей. Пам’ятайте, що ангели не літають, якщо ви власноруч обрізаєте їм крила.

РАК – Двійка кубків
Будьте впевнені у власній правоті і не давайте нікому маніпулювати собою. Цей день може принести вам справжній успіх тільки якщо ви самі цього захочете і зможете зрозуміти, куди вам слід рухатися далі. Вітер змін принесе вам нові відкриття і ви зможете дізнатися свої приховані таланти. Будьте уважні і стежте за променями сонця, які вкажуть вам істинний шлях.
ЛЕВ – Шістка денарієв
Прийшов час усвідомити свої помилки і починати виправляти їх. Ви відкидаєте всі, що вам дарує Всесвіт і це надягає на вас ще одну маску. Але прийшла пора зірвати їх все, прокинутися і усвідомити, що саме ви робите не так. Не бійтеся дивитися в дзеркало і бачити істину. Світло від свічок, що горіли не померкне тільки в тому випадку, якщо ви почнете працювати над собою.
ДІВА – Сімка мечів
Сімка мечів вказує на той факт, що ви вже “повернули в сторону” і ухилилися від колишніх орієнтирів. Один етап вашого життя змінюється іншим, і до тих пір, поки ці зміни не призведуть до перебудови всіх сфер діяльності, ви будете почувати себе хоч і натхненно, а й дещо незатишно.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Чим більше ви будете заглиблюватися в хвилюючу вас проблему, тим обережніше доведеться поводитися. З одного боку, така поведінка вірно: навіщо кидатися “з головою” в ситуацію, не знаючи, що саме очікує вас попереду? З іншого ж боку, всі ми рано чи пізно опиняємося в такому положенні, коли необхідно чим-небудь ризикувати заради подальшого просування до мети.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Беручись за будь-яку справу, ви попередньо прораховуєте можливі варіанти розвитку подій, з’ясовуєте, хто з оточуючих виявиться в змозі допомогти вам, – і тільки після цього приступаєте до реалізації своїх задумів. Імпульсивні вчинки властиві вам так само мало, як і несподівані сплески емоцій: ви прекрасно контролюєте не тільки свої дії, але і настрою.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно прослідкуйте за своїм настроєм. Яка небудь безглузда дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас дійсно є причина для прикрощів, не йдіть заради неї зі світу, не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете втратити сприятливий шанс, який вже так близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Будьте готові дізнатися про щось неприємне, але неминуче. Не зраджувати мріям, щоб не зазнати розчарування. Вас чекає черговий облом в роботі, “дуже неприємну звістку” або болісне рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо і постарайтеся переварити це якомога швидше.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Прийшла пора насторожитися і всерйоз задатися питанням: чи так уже все благополучно у вашому житті, як ви хочете показати, і не потрібно зайнятися кардинальним виправленням ситуації? Ви не зуміли впоратися з сумнівами і негативними емоціями попередньої ступені розвитку і тепер пожали плоди власної нерішучості і схильності перебільшувати небезпеку.
РИБИ – Шістка жезлів
Рибам необхідний відпочинок від зайвих думок і чужого уваги. Дотримуйтесь покликом внутрішнього голосу і він приведе вас туди, куди ви повинні прийти. Не бійтеся втоми або складнощів, оскільки вони зроблять вас тільки сильніше. Не переживайте про інших і не намагайтеся стрибнути вище власної голови.