Гороскоп на 23 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 23 жовтня 2022 року, за картами Таро.

Водоліям слід бути уважними до свого оточення, а ось Скорпіонам та Ракам з головою поринути у роботу.

ОВЕН – Десятка кубків
Ви ніколи не дізнаєтеся, що зберігає в собі темряву, оскільки вас оточує лише світло. Не намагайтеся шукати відповіді на питання, які насправді вас не дуже цікавлять. Будьте терпимішими і розумнішими за тих, хто намагається нашкодити вам. Не ступайте на стежку війни і дійте, використовуючи тільки свій розум. Фізична сила не дасть вам необхідного для успіху результату.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Ви й досі вірите, що вам не потрібна допомога. Але це неправда і десь глибоко всередині ви знаєте це. Спроба здаватися сильнішою і розумнішою за всіх не приносить вам радість, а тільки втомлює вас. Будьте уважні до власних бажань і не жертвуйте ними заради інших.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Тікати від проблем – не найкраща тактика. Це приносить вам тільки нові неприємності, тому постарайтеся знайти рішення у власній голові та почніть рухатися далі. Ваша байдужість лише посилює ситуацію та налаштовує проти вас близьких людей. Пам’ятайте, що ангели не літають, якщо ви власноруч обрізаєте їм крила.

РАК – Двійка кубків
Будьте впевнені у своїй правоті і не давайте нікому маніпулювати собою. Цей день може принести вам справжній успіх, тільки якщо ви самі цього захочете і зможете зрозуміти, куди вам слід рухатися далі. Вітер змін принесе вам нові відкриття і ви зможете дізнатися про свої приховані таланти. Будьте уважні та стежте за променями сонця, які вкажуть вам справжній шлях.
ЛЕВ – Шістка денаріїв
Настав час усвідомити свої помилки та починати виправляти їх. Ви відкидаєте все, що вам дарує Всесвіт і це надягає на вас ще одну маску. Але настав час зірвати їх усі, прокинутися і усвідомити, що саме ви робите не так. Не бійтеся дивитись у дзеркало і бачити істину. Світло від палаючих свічок не згасне тільки в тому випадку, якщо ви почнете працювати над собою.
ДІВА – Сімка мечів
Сімка мечів вказує на той факт, що ви вже повернули вбік і ухилилися від колишніх орієнтирів. Один етап вашого життя змінюється іншим, і до тих пір, поки ці зміни не призведуть до перебудови всіх сфер діяльності, ви почуватиметеся хоч і натхненно, але й дещо незатишно.
ТЕРЕЗИ – Двійка жезлів
Чим більше ви заглиблюватиметеся в хвилюючу вас проблему, тим обережніше доведеться поводитися. З одного боку, така поведінка вірна: навіщо кидатися “з головою” в ситуацію, не знаючи, що саме чекає на вас попереду? З іншого боку, всі ми рано чи пізно опиняємося в такому становищі, коли необхідно чимось ризикувати заради подальшого просування до мети.
СКОРПІОН – Сімка жезлів
Приймаючись за будь-яку справу, ви попередньо прораховуєте можливі варіанти розвитку подій, з’ясовуєте, хто з оточуючих може допомогти вам, – і тільки після цього приступаєте до реалізації своїх задумів. Імпульсивні вчинки властиві вам так само мало, як і несподівані сплески емоцій: ви чудово контролюєте не лише свої дії, а й настрої.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка кубків
Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас дійсно є причина для прикрощів, не йдіть заради неї зі світу, не захоплюйтеся своїм горем. Інакше ви легко можете прогаяти сприятливий шанс, який вже такий близький.
КОЗЕРІГ – Трійка мечів
Будьте готові дізнатися про щось неприємне, але неминуче. Не зраджуйте мрій, щоб не випробувати розчарування. На вас чекає черговий облом у роботі, “неприємна звістка” або болісне рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо і постарайтеся переварити це якнайшвидше.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка мечів
Настав час насторожитися і всерйоз поставити запитання: чи так усе благополучно у вашому житті, як ви хочете показати, і чи не потрібно зайнятися кардинальним виправленням ситуації? Ви не зуміли впоратися із сумнівами та негативними емоціями попереднього ступеня розвитку і тепер пожинаєте плоди власної нерішучості та схильності перебільшувати небезпеку.
РИБИ – Шістка жезлів
Рибам необхідний відпочинок від зайвих думок та чужої уваги. Слідуйте поклику внутрішнього голосу і він приведе вас туди, куди ви повинні прийти. Не бійтеся втоми чи складнощів, оскільки вони зроблять вас лише сильнішими. Не переживайте про інших і не намагайтеся стрибнути вище за власну голову.