Гороскоп на 24 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 24 березня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

Карти підказали, кого чекає удача, а кому варто поберегти своє здоров’я.

ОВЕН – Колесо фортуни
Гороскоп для Овнів вказує на складність вибору і необхідність у вирішенні конфліктів. Дотримуйтесь своєї долі, так як настає світла смуга в житті. Цей період – сприятливий, але вкрай нестабільний. Представників знака може очікувати як раптова удача і спалаху незрозумілою гордості за себе, так і розчарування в оточуючих і в обставинах.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тельцям чекає важкий аналіз власних дій, адже саме зараз важливо визначити, що ви робите не так і по можливості виправити ситуацію. Або хоча б зробити перші кроки на шляху до вирішення конфлікту. Вам потрібно нести відповідальність за те, що в минулому було абсолютно не за правилами всесвіту. Якщо ж ніяких серйозних помилок допущено раніше не було – можете не боятися, ви отримаєте те, що заслужили.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Гороскоп для Близнюків говорить про те, що у вас може статися емоційний спалах, яка призведе до нервової нестабільності. Постарайтеся оцінювати все, що відбувається навколо, максимально тверезим розумом і холодним серцем. І пам’ятайте, нервове напруження може негативно відбитися на вашому здоров’ї – бережіть себе.

РАК – Шістка денарієв
Ця карта говорить про зміни в найближчому майбутньому. Потрясіння і невдачі, які переслідували напередодні, вже закінчилися і тепер вас чекає спокійний, розмірений період. Гороскоп настійно рекомендує: допоможіть людині, яка звернулася до вас зі своєю бідою, постарайтеся бути поблажливими до його проблем, недоліків і поглядам. Незабаром він принесе вам величезну користь або виручить в той момент, коли це буде вкрай необхідно.
ЛЕВ – Вежа
Вежа попереджає Львів про прийдешню кризу: особистісному, побутовому або фінансовому. Щось може статися в цей день, і це геть виб’є вас із колії. При чому все відбувається спровоковано вами ж. Настають істотні зміни, можливо небажані і, швидше за все, раптові але, тільки розчистивши собі шлях, можна рухатися вперед. Доведеться набратися сил, прибрати подалі свої комплекси, принципи, гординю і переступити всі перешкоди.
ДІВА – Четвірка Жезлів
Гороскоп готує вам гармонію, спокій і нові знайомства, які подарують вам душевне тепло і моральне задоволення. Вам належить сьогодні показати себе в максимально сприятливому світлі, але при цьому не лицемірити і не ховати свої спірні сторони. Швидше за все, це буде пов’язано з особистими відносинами і почуттями. Мова також може йти про раптове флірті або несподівано нахлинула симпатії до людини, до якого раніше ви були холодні. Не соромтеся цього.
ТЕРЕЗИ – Дама кубків
Ця карта Таро говорить про те, що варто подбати про своє здоров’я. Ймовірно, проблеми, на які ви давно закривали очі, почнуть проявляти себе саме зараз. Не відкладайте похід до лікаря і не нехтуйте лікуванням. Також гороскоп на середу радить почати зі зміни шкідливих звичок на здорові: відмовтеся від кави і шкідливої ​​їжі, почніть робити зарядку і гарненько висипайтеся.
СКОРПІОН – Десятка денарієв
Десятка денаріїв в розкладі на сьогодні для Скорпіонів позначає карту успіху. Це, мабуть, найбільш вдала картина, яка могла намалюватися в цей день перед представниками даного знака. Гороскоп на завтра радить: укладайте вигідні угоди, робіть ризиковані ставки і радійте своєму успіху. Він неодмінно прийде до вас, як тільки ви зробите правильний вчинок. Більш того, доля сама пришле вам знак, коли потрібно діяти.

СТРІЛЕЦЬ – Лицар мечів
Таро на найближчий день підготувало вам суперечливу карту. Вона позначає необережність, незручність і зарозумілість, яке може зруйнувати близькі зв’язки. Конфлікт – неминучий, і неодмінно ви станете його героєм. Підготуйтеся до того, що якщо ваш суперник виявиться хоч трішки спокійніше і твердіше, вам загрожує поразка.
КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Козероги нарешті досягнуто душевної легкості і творчого настрою. Це допоможе вам із завидною легкістю прийняти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте. Для тих, хто поки самотній, доля готує зустріч з коханням усього життя. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з ним новий етап ваших почуттів. Але не чекайте, поки він прийде і проявить ініціативу, зробіть крок назустріч самі.

ВОДОЛІЙ – Туз жезлів
Карти пророкують благополучний результат будь-якого починання. Вас чекає стабільне і гармонійний розвиток ситуації, яка перебувала на етапі попереднього запуску вже довгий час. Однак пам’ятайте, незважаючи на те, що доля благоволить вам в нових починаннях, за будь-яку справу варто братися тільки тоді, коли ви впевнені в серйозності своїх намірів.
РИБИ – Зірка
Гороскоп пророкує правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє (можливо, дуже далеке). Відбудеться щось таке, від чого ви прийдете в захват, а радість буде супроводжувати вас протягом всього дня. Гороскоп на середу для Риб каже, що вас оберігають вищі сили – проявіть подяку до них шляхом здійснення добрих справ.