Гороскоп на 24 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Ось прогноз на п’ятницю, 24 березня 2023 року, складений картами Таро для кожного знака Зодіаку.

Карти вказують на те, кому скоро пощастить, а кому варто бути обережним із здоров’ям.

ОВЕН – Колесо удачі
Гороскоп для Овнів вказує на складнощі у виборі та необхідність вирішення конфліктів, але період також сприятливий та нестабільний, надаючи можливість як для удачі, так і для розчарувань. Якщо ж ви припустилися помилок, то це чудова можливість зробити перший крок на шляху до їх виправлення.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тільці цього тижня стикатимуться із важким завданням – аналізувати свої вчинки та зрозуміти, де вони пішли не так і як можна виправити ситуацію. Важливо розуміти, що потрібно взяти на себе відповідальність за свої вчинки та уроки, які були зроблені з минулого досвіду. Якщо ви діяли відповідно до правил всесвіту, то вам не потрібно турбуватися – ви отримаєте те, що заслужили.
БЛИЗНЮКИ – Туз мечів
Для Близнюків, гороскоп попереджає про можливий емоційний спалах, який може призвести до нервової нестійкості. Важливо зберігати холоднокровність і розважливість при оцінці того, що відбувається, тому що надмірна напруга може негативно позначитися на здоров’ї.

РАК – Шістка денаріїв
Згідно з цією картою, найближче майбутнє принесе зміни. Можливо, ви пережили деякі труднощі та невдачі в минулому, але тепер час настав для спокійного та розміреного періоду. Гороскоп радить допомогти людині, яка звернулася до вас за допомогою, і виявити розуміння до її проблем, недоліків та думок. У майбутньому ця людина може надати вам велику допомогу або врятувати вас у критичний момент.
ЛЕВ – Башта
Вежа попереджає Львова про кризу, яка може бути пов’язана з особистістю, побутом чи фінансами. Події, що сталися у минулому, можуть призвести до неприємних та несподіваних переміщень у цей день. Але тільки звільнившись від своїх комплексів, принципів та гордині, можна просуватися вперед. Гороскоп Діви говорить про гармонію, спокій та нові знайомства, які можуть принести душевне тепло та моральне задоволення.
ДІВА – Четвірка Жезлов
Згідно з гороскопом, вам належить отримати гармонію, спокій та знайомства, які принесуть вам душевне тепло та задоволення. Сьогодні важливо проявити себе в найкращому світлі, не приховуючи своїх спірних моментів або не поводитися лицемірно. Швидше за все, це буде пов’язане з особистими стосунками та почуттями, можливо, навіть із раптовим фліртом чи появою симпатії до когось, кого ви раніше не помічали.
ТЕРЕЗИ – Дама кубків
Згідно з цією картою Таро, важливо звернути увагу на своє здоров’я. Можливо, проблеми, які ви ігнорували, почнуть виявлятися найближчим часом, тому необхідно звернутися до лікаря та розпочати лікування. Гороскоп на п’ятницю радить замінити шкідливі звички на здорові, такі як відмова від кави та шкідливої їжі, заняття спортом та повноцінний сон.
СКОРПІОН – Десятка денаріїв
Сьогодні для Скорпіонів десять денаріїв символізують карту успіху, що є найсприятливішою перспективою цього дня. Завтрашній гороскоп радить їм укладати вигідні угоди, ризикувати та насолоджуватися своїм успіхом, який обов’язково прийде після правильних дій. Понад те, доля явно дасть знак, коли треба діяти.

СТРІЛЕЦЬ – Лицар мечів
Найближчим днем Таро надало вам карту, яка містить суперечливі символи. Вона вказує на можливий прояв необережності, незручності та зарозумілості, що може зашкодити вашим близьким відносинам. Ймовірно, ви зіткнетеся з конфліктом і відіграватимете важливу роль у його вирішенні.
КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Козероги скоро набудуть душевної рівноваги та творчої натхненності, що допоможе їм легко прийняти важливе життєве рішення, яке не викличе у них жалю. Ті, хто зараз перебуває на самоті, мають шанс зустріти своє життєве кохання, а ті, хто вже знайшов свою половинку, можуть пережити новий етап у своїх відносинах

ВОДОЛІЙ – Туз жезлів
Карти пророкують успішне завершення будь-якого починання. На вас чекає стабільний та гармонійний розвиток ситуації, яка тривалий час перебувала у стадії підготовки. Однак пам’ятайте, що необхідно братися за справу лише тоді, коли ви впевнені в його серйозності, незважаючи на те, що доля вподобає вас у новому починанні.
РИБИ – Зірка
Згідно з гороскопом, ви ухвалите правильні рішення, які вплинуть на ваше майбутнє, можливо, на тривалий час. На вас чекає подія, яка приведе вас у захват, і радість супроводжуватиме вас весь день. Гороскоп на п’ятницю для Риб каже, що ви оберігаються вищими силами, і ви можете висловити свою подяку їм, виконуючи добрі справи.