Гороскоп на 24 червня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 24 червня 2022 за картами Таро передбачає нелегкий, але при цьому результативний день практично для всіх знаків Зодіаку.

Багатьом доведеться вирішувати безліч питань, і це може помітно втомлювати. Однак не вішайте ніс – все робиться для вашого блага.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
Овни 24 червня активно боротимуться зі своїми страхами, а також з обставинами, що відбуваються у їхньому житті. Гороскоп на п’ятницю пророкує Овнам день, наповнений суперечками та протиріччями, проте при цьому ви зможете з усього цього винести масу корисного для себе. Для Овнів всі події стануть перевіркою, в результаті якої ви досягнете важливих висновків.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на завтра радить Тельцям старанно тримати під контролем багато аспектів свого життя, але при цьому варто врахувати, що обставини будуть чинити опір. Можливо, за один день ви і не встигнете повністю використовувати подібні навички, але зможете довести і собі, і оточуючим, що багато чого варті.
БЛИЗНЮКИ – Трійка Кубків
Близнюки 24 червня нарешті зможуть відпочити: приємне проведення часу, багато спілкування з цінними людьми вам забезпечені. Можливо, сьогодні ви опинитеся в центрі уваги та будете справжнім героєм вечора. Гороскоп на сьогодні пророкує Близнюкам визнання та впевненість у своїх силах, які раптово впадуть на голову. Насолоджуйтесь цими дарами долі, але контролюйте те, що відбувається, щоб потім не стати посміховиськом.

РАК – Верховна Жриця
Ракам сьогодні відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якесь п’яте почуття даватиме відповіді на всі запитання. До того ж, можливо, раніше ви шукали розгадки багато років. Сьогодні ж, як грім серед ясного неба, прийде до вас відчуття, що все було на поверхні. Гороскоп на п’ятницю не рекомендує займатися самокопанням.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп на сьогодні для Львова пророкує їм світлий і досить легкий день з погляду навколишньої аури. Цього дня ви будете радіти з того, що маєте, ви будете впевнені у завтрашньому дні та налаштовані оптимістично. Ви напрацювали собі позитивну енергетику на найближчий рік, тому можете дозволити собі нарешті розслабитися.
ДІВА – Трійка Жезлів
Діви нині досягли піку власної величі і цілком гармонійно почуваються у цьому стані. Це не означає, що час зупиниться назавжди, але перепочити – важливо. Гороскоп по картах Таро на п’ятницю радить обдумати своє минуле, а також можна пофантазувати про майбутнє.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Терезам загрожує настання періоду пристрасті та емоційний сплеск. Ймовірно, що у вашому житті прийде нове захоплення, яке затягне вас з головою. Не варто тримати в собі те, що так затято рветься назовні. Іншими словами, любовна пристрасть (та й взагалі будь-яка пристрасть) обов’язково має бути “виплеснута” з душі: в іншому випадку людина просто не зможе нормально жити і працювати.
СКОРПІОН – Сонце
Гороскоп на завтра твердить вам про виконання бажань та втілення задуманих планів у життя. Швидше за все, ви отримаєте приємну новину, яка хоч і виб’є ненадовго вас зі звичної життєвої колії, але подарує справді незабутні емоції та враження. Зокрема, на вас чекає досягнення мети або матеріальний успіх, за яким будуть тріумф і публічна слава. Заслужені почесті не повинні запаморочити вам голову – пам’ятайте про це та контролюйте свої емоції.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Стрільці, ваш п’ятниця, як каже гороскоп, пройде легко та безтурботно. Навіть робота буде доставляти задоволення, адже всі поставлені завдання будуть легко і будь-яких перешкод вдаватися. Однак, при цьому, є ризик злякати свою удачу, яка тільки-но приєдналася на ваш бік. Будьте обережні і не провокуйте жодних сварок – просто слухайте та чуйте інших.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлов
Гороскоп для Козерогів на завтра готує їх до відчутних змін. Або звісток про такі зміни. Проблема, яка не вирішувалася протягом тривалого часу, сьогодні вирішиться легко та просто. Все відбуватиметься швидко. Перед вами виникнуть нові перспективи, можливо ви отримаєте цікаві пропозиції. Ретельно обмірковуйте їх, але не поспішайте відмовлятися.

ВОДОЛІЙ – Суд
Водолії 24 червня зможуть нарешті продовжити робити те, що їм подобається, але раніше обставини забороняли це робити. Несподівано новий розвиток може отримати проект, на якому ви давно поставили хрест, або відродиться стара дружба, коротше кажучи, станеться щось таке, що дасть старт новому витку вашого життя. Крім того, сьогодні ви зможете пробачити тим, на кого тримали образу.
РИБИ – Зірка
Рибам гороскоп пророкує суттєве оновлення всіх обставин, які оточували їх останнім часом. Якщо не боїтеся майбутніх змін – тоді гороскоп на сьогоднішній день радить вам ризикувати і насолоджуватися власним успіхом.