Гороскоп на 24 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 24 квітня 2020 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Козероги і Діви.

А ось Терезам в цей день потрібно бути акуратними і зібраними.

Овен – Колісниця
Овнам 24 квітня треба бути розбірливими і не погоджуватися на всі пропозиції оточуючих. Карти радять перед прийняттям будь-яких рішень консультуватися із знаючими людьми.
Телець – Сонце
Гарний час для всього, що пов’язано з любовної сферою. Для тих представників знаку, хто перебуває у відносинах, з’явиться можливість знайти справжню гармонію з партнером. А одиноким Тельцям надасться шанс зустріти свою любов.
Близнюки – Двійка жезлів
Не поспішайте розлучатися з грошима – можливі великі втрати. Також карти не радять робити 24 квітня будь-які покупки. Однак хороший день для нових знайомств з корисними людьми.

Рак – Шістка жезлів
24 квітня – хороший день для початку нових справ. Ви з легкістю будете досягати поставлених цілей. Однак карти попереджають: не втручайтеся в суперечки і конфлікти.
Лев – Король жезлів
Львів 24 квітня очікують нові романтичні захоплення. Також варто приділити увагу своїм близьким: можливо, хтось із них потребує вашої допомоги.
Діва – Двійка кубків
Дівам 24 квітня треба уважно поставитися до свого здоров’я. Не виключено, що старі проблеми можуть дати про себе знати. Відпочиньте від справ і проведіть вечір в спокійній обстаноке.
Ваги – Паж кубків
Якщо ви перебуваєте з кимось у сварці, знайдіть можливість помиритися. Крім того, карти рекомендують тримати емоції під контролем, інакше ваш гнів може зіграти з вами злий жарт.
Скорпіон – Король кубків
Карти радять Скорпіонам зайнятися спортом. Також дайте можливість своєму партнерові проявити ініціативу. Крім того, можливі, побутові травми, тому будьте обережні з гострими предметами.

Стрілець – Трійка денарієв
Утримайтеся від суперечок з начальством і колегами. Перегляньте ваші заняття. Не виключено, що вільний час ви приділяєте того, що абсолютно не приносить ніякої користі. Можливі сварки в родині.
Козеріг – Десятка денарієв
24 квітня Козерогам буде складно знаходити спільну мову з оточуючими. Виною всьому – ваше емоційне напруження. Чи не вихлюпують свій гнів на близьких.

Водолій – Король денарієв
Усі починання 24 квітня виявляться успішними. Більш того, можлива несподівана прибуток. Сьогодні варто проявити ділові якості, які принесуть вам тільки користь.
Риби – Двійка мечів
Ваша емоційність може призвести до конфлікту з близькою людиною. Також будьте обережні з новими знайомими – можна опинитися у вкрай неприємну ситуацію, яка призведе до фінансових втрат.