Гороскоп на 24 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 24 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Козероги та Діви. А ось Терезам у цей день потрібно бути акуратними та зібраними.

Овен – Колісниця
Овнам 24 квітня потрібно бути розбірливими та не погоджуватися на всі пропозиції оточуючих. Карти радять перед прийняттям будь-яких рішень консультуватися зі знаючими людьми.
Телець – Сонце
Гарний час для всього, що пов’язане із любовною сферою. Для тих представників знака, хто перебуває у стосунках, з’явиться можливість набути справжньої гармонії з партнером. А самотнім Тельцям надається шанс зустріти своє кохання.
Близнюки – Двійка жезлів
Не поспішайте розлучатися із грошима – можливі великі втрати. Також карти не радять робити 24 квітня будь-які покупки. Проте добрий день для нових знайомств із корисними людьми.

Рак – Шістка жезлів
24 квітня – добрий день для початку нових справ. Ви з легкістю досягатимете поставлених цілей. Проте карти попереджають: не втручайтеся у суперечки та конфлікти.
Лев – Король жезлів
Львів 24 квітня очікують на нові романтичні захоплення. Також варто приділити увагу своїм близьким: можливо, хтось із них потребує вашої допомоги.
Діва – Двійка кубків
Дівам 24 квітня потрібно уважно поставитися до свого здоров’я. Не виключено, що старі проблеми можуть дати себе знати. Відверніться від справ і проведіть вечір у спокійній обстановці.
Терези – Паж кубків
Якщо ви перебуваєте з кимось у сварці, знайдіть можливість помиритися. Крім того, карти рекомендують тримати емоції під контролем, інакше ваш гнів може зіграти з вами злий жарт.
Скорпіон – Король кубків
Карти радять Скорпіонам зайнятися спортом. Також дозвольте своєму партнеру проявити ініціативу. Крім того, можливі побутові травми, тому будьте обережні з гострими предметами.

Стрілець – Трійка денаріїв
Утримайтеся від суперечок із начальством та колегами. Перегляньте ваші заняття. Не виключено, що вільний час ви приділяєте тому, що не приносить жодної користі. Можливі сварки у сім’ї.
Козеріг – Десятка денаріїв
24 квітня Козерогам буде складно знаходити спільну мову з оточуючими. Провиною усьому – ваша емоційна напруга. Не вихлюпуйте свій гнів на близьких.
Водолій – Король денаріїв
Усі починання 24 квітня виявляться успішними. Більше того, можливий несподіваний прибуток. Сьогодні варто виявити ділові якості, які принесуть вам лише користь.
Риби – Двійка мечів
Ваша емоційність може призвести до конфлікту із близькою людиною. Також будьте обережні з новими знайомими – можна опинитися у вкрай неприємній ситуації, що призведе до фінансових втрат.