Гороскоп на 24 липня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 24 липня 2020 року, по картах Таро пророкує неоднозначний, але цілком продуктивний день всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Паж жезлів
24 липня Овни зможуть пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я. Так чи інакше, не пропускайте подібних знаків.
ТЕЛЕЦЬ – Четвірка денарієв
Відчувайте магію в буденному. Краса і потенціал, приховані в матеріальних предметах навколо вас. Ви сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил і вміння виграти. Ви занадто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось прямо протилежне тому, чого ви хотіли.
БЛИЗНЮКИ – Королева мечів
Вмійте вибирати аргументи, будьте незалежні, винахідливі і дотепні. Цинізм і холодний розрахунок для вас 24 липня гірші якості. Дивіться, щоб це прагнення до незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко.

РАК – П’ятірка жезлів
Ви повинні бути в формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. Честолюбство не повинно перетворюватися в безпардонність, а майстерність в пихатість. Не бійтеся помірятися силами з іншими, навіть в новій для вас області.
ЛЕВ – Туз мечів
Вам прийде в голову блискуча ідея, яка допоможе вирішити обридлу проблему або розгадати давно мучила вас загадку. Будьте уважні. Так ви не тільки проникне в суть справи, а й отримаєте можливість прийняти найбільш мудре рішення.
ДІВА – Десятка кубків
У вас є причина для радості. Може бути це успішно завершена робота, а може бути зустріч з симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання або дружбу. Відзначте для себе куди саме приведе вас доля в цей день.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Ви можете дати волю своїм почуттям і раз в житті діяти за велінням серця. Головне не будувати далекосяжні плани. Для цього день не підходящий. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки.
СКОРПІОН – Двійка кубків
24 липня пройде під знаком глибокої симпатії, любові, душевного контакту або примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися.

СТРІЛЕЦЬ – Туз денарієв
Ловіть мить успіху. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. 24 липня ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
КОЗЕРІГ – Верховний жрець
Ви давно відчуваєте себе слабким і вам потрібна допомога сильнішої людини. Спробуйте впоратися з усім самостійно і тоді ви отримаєте небувалий результат. Крім того, не слухайте нікого, хто слабший вам. Довіряйте тільки сильним.

ВОДОЛІЙ – Паж денаріями
Можливо, вам варто почати майструвати фізичний об’єкт або починати проект, що включає садівництво, харчування, дієти або фізкультуру. Можливо, ви роздумуєте про те, щоб стати батьками.
РИБИ – Місяць
Вам випала ця карта не випадково. Цей день буде складним, як шлях у темряві. Ви будете йти в сліпу і вам доведеться справлятися з труднощами. Головне пам’ятайте, що зовсім скоро вас чекає новий початок і сонячний день.