Гороскоп на 24 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 24 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Правосуддя
Сьогодні Таро обіцяють вам день, присвячений встановленню справедливості, рівноваги, визначення, хто має рацію, хто винен. Ви можете взяти на себе роль неупередженого строгого судді, який, зваживши всі “pro” і “contra” виносить свій вердикт. Карта вказує на активні дії в цьому напрямку. Ще одне її значення – реалізація закону причин і наслідків, або закону карми. Можливо, в цей день ви зрозумієте, як він працює, на власному досвіді. Так чи інакше, Таро рекомендують не захоплюватися роллю судді, інакше ви ризикуєте залишитися без однодумців.
Телець – Трійка денаріями
Сьогодні ви можете отримати нагороду за прекрасно виконану роботу або нове привабливу пропозицію, що обіцяє хороші гроші. На карті зображено працівник (художник), який виконав завдання замовників (священиків). Цей день обіцяє визнання професійних заслуг або отримання задоволення від своєї праці, придбання майстерності, а також духовне вдосконалення (символом цього є собор, в інтер’єрі якого відбувається дія).
Близнюки – Туз Кубків
Вам випала краща романтична карта колоди! Цей літній день буде наповнений почуттями та емоціями, прекрасними переживаннями і радістю. Туз символізує допомогу самого Неба в цьому. Сьогодні може народитися нова любов або колишні відносини кардинально перетворюються. Зверніть увагу на зображення. Воно несе християнський сенс. Кубок – це чаша з вином, а гостія в дзьобі голуба – причастя. Таким чином, ця карта – про “причасті любові духовної”, основа якої – співчуття і милосердя.

Рак – Лицар денаріями
Вершник, зображений на карті, символізує практичного, надійного і консервативного людини, який повільно, але вірно йде до своєї мети – матеріального процвітання. Умиротворений пейзаж вказує на те, що ситуація складається вкрай сприятливо. Сьогодні ви зможете побачити прямий шлях до поліпшення свого добробуту. Це може бути новий проект, пропозиція дохідного місця роботи або щось ще.
Лев – Верховна Жриця
Друга назва цієї карти – “Папесса”, тобто Папа Римський жіночого роду. Вона символізує вищий духовний знання, прозріння, спалахи інтуїтивного осяяння. Сьогодні ви можете отримати відповіді на найскладніші питання свого життя, якщо накажете розуму замовкнути на час і прислухаєтеся до внутрішнього голосу. Друге значення карти – приховані обставини, які можуть чинити істотний вплив на хід процесу. Третє значення вказує на необхідність духовного підходу до вирішення проблеми і вірність своїм принципам.
Діва – Колесо Фортуни
Вам випала карта удачі і неймовірного везіння! Сьогодні мінлива Фортуна буде на вашому боці. Що б ви не робили, все буде виходити дуже позитивно і обов’язково в вашу користь. Встигніть вирішити якомога більше питань, вирішити конфлікти і навіть зіграти в лотерею. Це ваш день. Але пам’ятайте: колесо не зупиняється ні на секунду. Дійте, поки ви нагорі.
Ваги – Місяць
Ця карта має два основних значення. Перше вказує на ілюзію і обман. При місячному світлі, в напівтемряві, свідомість малює привидів, тіні лякають, і страх наповнює серце. Рекомендація Таро – не вірити нікому і нічому, і не робити важливих кроків. Друге значення – прямо протилежне. На другому плані карти – дорога, освітлена місяцем, дві вежі і два тварин – собака і вовк. Це вказівка ​​на те, що внутрішнє знання, інтуїція, підкаже вірний шлях. Головне – зробити правильний вибір між розгнузданими (вовк) і прирученими (собака) пристрастями.
Скорпіон – Колісниця
Це прекрасна карта руху до успіху та авторитету! Зверніть увагу: акцент в ній робиться не на швидкість руху, а на цінний вантаж, який знаходиться в колісниці. Сьогодні вам можуть довірити найбільший скарб, визнавши вашу надійність, професіоналізм і вміння діяти в непередбачених ситуаціях. Голову візника вінчає зірка – вказівка ​​на благословення Понад. Точно так само можуть бути благословенні і ваші труди. Головне – не втрачайте з виду дрібниці. Ці норовисті “коні” потребують постійного контролю.

Стрілець – Шут
Не звертайте уваги на назву карти. Це лише данина традиції. Насправді “Шут” – найсильніша за своїм потенціалом карта колоди. На ній зображений мандрівник, який відправляється в дорогу – з відкритим серцем, з добрими намірами, з багажем досвіду і вірою в свої сили. Його мета (гірські вершини) дуже далека, але він обов’язково досягне її. Сьогодні Таро обіцяють вам початок нового шляху (в прямому чи переносному сенсі), який неодмінно приведе до успіху. Але пам’ятайте: заради цього успіху доведеться потрудитися.
Козеріг – Двійка денаріями
Схоже, сьогодні вам належить не раз перемикатися з одного завдання на інше, з одного роду діяльності на інший. Це “жонглювання” може здатися утомливих, але все-таки постарайтеся проявити терпіння і гнучкість. Все, чим ви займаєтеся сьогодні, можна розглядати як “насіння” ваших майбутніх перемог. Вам можуть надходити пропозиції. Не ігноруйте жодне, розглядайте все і приймайте рішення. Але на карті не даремно присутнє знак нескінченності: всі зміни і перетворення – вічні. Не забувайте про це.
Водолій – Смерть
Не бійтеся. Ця карта – нема про смерті. Вона – про “смерть” того, що заважає вам рухатися вперед. Сьогодні Таро рекомендують вам зайнятися “генеральним прибиранням”. Викиньте зі свого життя старий мотлох, старих друзів, які тягнуть вас на дно і в залежності, старі штампи і кліше, які більше не мають нічого спільного з реальністю. День може виявитися досить непростим, але, виконавши це завдання, ви забезпечите собі швидкі позитивні зміни.
Риби – Вежа
Ця карта – теж про зміни, але, на відміну від карти “Смерть”, мова тут про зміни, які відбуваються без вашого відома і всупереч вашим бажанням. Події можуть розвиватися дуже швидко, ви можете втратити щось дуже дороге для себе. І все ж ці зміни – на краще. Насправді, це процес очищення простору вашому житті для чогось нового. Коли є бажання побудувати новий будинок, часто потрібно спочатку знести старий. Сприймайте події цього дня саме в такому ключі, і краще майбутнє швидше прийде до вас.