Гороскоп на 24 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 24 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Правосуддя
Сьогодні Таро обіцяють вам день, присвячений встановленню справедливості, рівноваги, визначенню, хто має рацію, хто винен. Ви можете взяти на себе роль неупередженого суворого судді, який, зваживши все “pro” та “contra”, виносить свій вердикт. Карта вказує на активні дії у цьому напрямку. Ще одне її значення – реалізація закону причин та наслідків, або закону карми. Можливо, цього дня ви зрозумієте, як він працює, на власному досвіді. Так чи інакше,
Телець – Трійка Денаріїв
Сьогодні ви можете отримати нагороду за чудово виконану роботу або нову привабливу пропозицію, яка обіцяє гарні гроші. На карті зображено працівника (художника), який виконав завдання замовників (священиків). Цей день обіцяє визнання професійних заслуг чи отримання задоволення від своєї праці, набуття майстерності, а також духовне вдосконалення (символом цього є собор, в інтер’єрі якого відбувається дія).
Близнюки – Туз Кубків
Вам випала найкраща романтична карта колоди! Цей літній день буде наповнений почуттями та емоціями, прекрасними переживаннями та радістю. Туз символізує допомогу самого Неба у цьому. Сьогодні може народитися нове кохання або колишні відносини кардинально перетворюються. Зверніть увагу на зображення. Воно несе християнський зміст. Кубок – це чаша з вином, а гостя у дзьобі голуба – причастя.

Рак – Лицар Денаріїв
Вершник, зображений на карті, символізує практичну, надійну і консервативну людину, яка повільно, але вірно йде до своєї мети – матеріального процвітання. Умиротворений краєвид вказує на те, що ситуація складається вкрай сприятливо. Сьогодні ви зможете побачити прямий шлях до покращення свого добробуту. Це може бути новий проект, пропозиція прибуткового місця роботи або ще щось.
Лев – Верховна Жриця
Друга назва цієї карти – “Папеса”, тобто Папа Римський жіночого роду. Вона символізує найвище духовне знання, прозріння, спалахи інтуїтивного осяяння. Сьогодні ви можете отримати відповіді на найскладніші питання свого життя, якщо накажете розуму замовкнути на якийсь час і прислухаєтеся до внутрішнього голосу. Друге значення карти – приховані обставини, які можуть істотно впливати на перебіг процесу.
Діва – Колесо Фортуни
Вам випала карта удачі та неймовірного везіння! Сьогодні мінлива Фортуна буде на вашому боці. Що б ви не робили, все виходитиме дуже позитивно і обов’язково на вашу користь. Встигніть вирішити якнайбільше питань, вирішити конфлікти і навіть зіграти в лотерею. Це ваш день. Але пам’ятайте: колесо не зупиняється ні на мить. Дійте, поки ви нагорі.
Терези – Місяць
Ця карта має два основні значення. Перше вказує на ілюзію та обман. При місячному світлі, в напівтемряві, свідомість малює примар, тіні лякають, і страх наповнює серце. Рекомендація Таро – не вірити нікому і нічому, і не робити важливих кроків. Друге значення – прямо протилежне. На другому плані карти – дорога, освітлена місяцем, дві вежі та дві тварини – собака та вовк. Це свідчення про те, що внутрішнє знання, інтуїція, підкаже правильний шлях.
Скорпіон – Колісниця
Це чудова карта руху до успіху та авторитету! Зверніть увагу: акцент у ній робиться не на швидкість руху, а на цінний вантаж, який знаходиться у колісниці. Сьогодні вам можуть довірити найбільший скарб, визнавши вашу надійність, професіоналізм та вміння діяти у непередбачених ситуаціях. Голову візника вінчає зірка – вказівка ​​на благословення згори. Так само можуть бути благословенні і ваші праці.

Стрілець – Блазень
Не звертайте уваги на назву картки. Це лише данина традиції. Насправді “Блазень” – найсильніша за своїм потенціалом карта колоди. На ній зображений мандрівник, що вирушає в дорогу – з відкритим серцем, з добрими намірами, з багажем досвіду та вірою у свої сили. Його мета (гірські вершини) дуже далека, але він обов’язково досягне її. Сьогодні Таро обіцяють вам початок нового шляху (у прямому чи переносному значенні), який неодмінно приведе до успіху.
Козеріг – Двійка Денаріїв
Схоже, сьогодні вам доведеться не раз перемикатися з одного завдання на інше, з одного виду діяльності на інше. Це “жонглювання” може здатися стомлюючим, але все-таки постарайтеся виявити терпіння та гнучкість. Все, чим ви займаєтеся сьогодні, можна розглядати як насіння ваших майбутніх перемог. Вам можуть надходити пропозиції. Не ігноруйте жодне, розглядайте все та приймайте рішення. Але на карті не дарма є знак нескінченності: всі зміни та перетворення – вічні. Не забувайте про це.

Водолій – Смерть
Не бійтеся. Ця карта – не про смерть. Вона – про “смерть” того, що заважає вам рухатися вперед. Викиньте зі свого життя старий мотлох, старих друзів, які тягнуть вас на дно і в залежності, старі штампи та кліше, які більше не мають нічого спільного з реальністю. День може бути досить непростим, але, виконавши це завдання, ви забезпечите собі швидкі позитивні зміни.
Риби – Вежа
Ця карта – теж про зміни, але, на відміну від карти “Смерть”, тут йдеться про зміни, які відбуваються без вашого відома і всупереч вашому бажанню. Події можуть розвиватися дуже швидко, ви можете втратити щось дуже дороге для себе. І все-таки ці зміни – на краще. Насправді це процес очищення простору вашого життя для чогось нового. Коли є бажання збудувати новий будинок, часто потрібно спочатку знести старий.