Гороскоп на 24 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 24 лютого 2021 року по картах Таро передрікає сплеск емоцій практично для всіх знаків зодіаку.

Деякі можуть раптово знайти лідерські позиції, в той час як інші втратять важливе шанс реалізувати свою мрію.

ОВЕН – Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює ваші незвідані сили, якими ви з невизначених причин практично не користуєтеся. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарують часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп по Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть. Інтуїція підкаже якою дорогою піти, щоб отримати від долі те, що вам призначено. Вам відкриється давня істина добра і зла, яка допоможе вести оточуючих по правильній дорозі.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Гороскоп на середу для Тельців підготував їм карту Правосуддя. Представникам цього знака Зодіаку чекає важкий аналіз власних дій, адже саме сьогодні важливо визначити, чого ви очікуєте від свого життя, а також що вам потрібно від інших людей. Можливо, ви вимагаєте від сторонніх занадто багато чого, того, чого вони не зобов’язані вам надавати. При цьому самі віддаєте тільки частина обіцяного. Правосуддя позначає пошук балансу: вчіться отримувати і обдарувати з рівною силою.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Карта Сонце висловлює любов до життя, оточуючих і впевненість в майбутньому. Близнюки, вам пощастило – вас чекає або нова любов, яка обіцяє стати тією самою єдиною і на все життя, або важлива новина від вашої половинки. Крім цього, представників цього знака гороскоп на сьогодні порадує і перспективами в діловій сфері: напевно ви отримаєте якесь привабливу пропозицію, від якого будете просто не в силах відмовитися.

РАК – Утримання
Гороскоп на завтра готує Раков до нового етапу життя. Він буде спокійним і розміреним, в певному сенсі це – затишшя перед чимось грандіозним. Не бійтеся пробувати щось нове, у вас все вийде. А плоди від виконаної роботи не змусять довго себе чекати. Головне, не пропустити сигнали, які вам раз у раз посилає доля. Інакше отримаєте кардинально інший ефект.
ЛЕВ – Дама Жезлів
Дама Жезлів – збірний образ мінливості і влади. Ви всією душею хочете заявити про себе перед суспільством, при чому зробити це голосно і яскраво. Однак, щось постійно заважає вам на цьому шляху. Ймовірно, Леви переоцінюють свої можливості і емоційний ресурс. Раптово звалилося визнання завжди несе величезну відповідальність, пам’ятайте про це.
ДІВА – Паж кубків
Останнім часом Діви багато грають з долею, та ось тільки подібні ігри можуть досить дорого обійтися вам. Гороскоп на середу радить трохи пригальмувати і трохи стримати свій запал. Слід подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Це може відкрити вам абсолютно новий вид на життя, що також вплине на пріоритети і цінності в майбутньому.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлів
Король Жезлів небайдужий для світу. Він робить те, що необхідно, щоб перетворити все навколишнє в те, чим воно повинно бути на його думку. Але ж будь-яка думка – суб’єктивне, а значить, може когось не влаштовувати. Не варто переробляти все в житті на свій лад, адже ви в світі існуєте не одні. Не йдіть проти тих, хто може зіграти вагому роль у вашому житті.
СКОРПІОН – Сімка Кубків
Ця карта свідчить про те, що вам належить важливе рішення. Проблема в тому, що ви до сих пір не знаєте, який же шлях обрати. Але таке відчуття пояснюється тим, що, насправді, все варіанти по-своєму гарні. Але це не означає, що варто пускати все за течією і віддаватися повністю владі долі – бездіяльність не піде на користь. Ризикуйте, будуйте плани на майбутнє і все вийде кращим чином.

СТРІЛЕЦЬ – Дама денаріями
Настав період спокійного насолоди матеріальними задоволеннями. Зараз ви добилися всього чого раніше хотіли. Але варто задуматися, чи дійсно вам все це потрібно? Можливо, матеріальні цінності не відіграють у вашому житті вагому роль. Пора задуматися про щось більш високому.
КОЗЕРІГ – Дама Мечів
Ви давно виношували якусь ідею, і може бути, навіть вклали дещо в просування своєї справи. Але зараз план або справа досягли стадії, коли воно рухається саме собою і більше не потребує вольових зусиллях для запуску. Залишається тримати в умі первісну ідею в її цілісності і чистоті, щоб вона служила дороговказом світлом, провідним в майбутнє. Головне, варто пам’ятати, що доля на вашому боці. Гороскоп на завтра радить розслабитися.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття цілковитої удачі. При цьому, в середу, вони будуть тісно пов’язані між собою: це може бути страх злякати удачу і зруйнувати всі плани, або ж почуття майбутнього везіння допоможе побороти вам страх перед новим і змусить рухатися до перемоги. Те, який окрас придбає карта конкретно для вас – залежить від того, якими думками Водолій керується зараз.
РИБИ – Туз Жезлів
Раптово у Риб прокинулося бажання щось змінювати у своєму житті. І, як каже гороскоп на сьогодні, давно пора. Більш того, раніше ви розлютили долю своєї нерішучістю, тому вам потрібно терміново виправити свої помилки, серйозно зваживши всі “за” і “проти”. Не бійтеся втратити те до чого причепилися – слідом за цим ви знайдете більш важливі речі.